Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent szerinteteka...

Mit jelent szerinteteka tegnapi álom?

Figyelt kérdés
Amire még emlékszem hogy vmi ünnepségféle volt és a város egyik orvosi rendelőjének udvarába mentem és ott voltak unokatesóim és előttem állt egypár lánnyal körülvéve, először nem tudta h ki vagyok nem ismert meg és másik unokatesóm mondta hogy én vagyok ,nagyon meglepődött, úgy bámult h majdnem kiestek a szemei és annyit mondott: vadító vagy!! Aztán egyszercsak az ált.iskolai teremben voltam ahol az alsós tanító állt az ajtóban és aki jött azzal beszélgetett aztán elkezdtek imádkozni meg énekelni én a leghátsó padon ültem ami olyan volt mint a templomban. Megláttam a volt barátnőmet aki éppen ott aludt és nevetgéltünk beszélgettünk. Aztán szünet lett és odajött a gimis osztálytársam. Szürke felső volt rajtam feka farmer és volt nálam egy piros műbőr tatyó. Ennyire emlékszem.
2011. júl. 3. 21:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Az eleje érthetetlen :) szóval a rendelő udvarán ott volt apa testvérének a fia (22 éves) és ugye nem tudta hogy ki vagyok, és a bátyja -aki szintén unokatesóm-mondta hogy én. Így már értelmes. :):)
2011. júl. 3. 22:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, de szerintem ennek semmi értelme nincs, de tényleg. Nem találok összefüggéseket, és olyat sem ami utalhat valamire az életedben. Maximum ez a "vadító vagy" jelenthet valamit esetleg hogy valakit megszemélyesített az álmodban akihez vonzódsz. ennyit tudok levonni belőle :)
2011. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
erről csak annyit tudok mondani h biztos h lány vagy XD
2011. júl. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Hogy mit jelent? Milyen következtetéseket vonhatunk le belőle? Hmm...ne egyél lefekvés előtt nutellás-lekváros fültölt kolbászt és pláne ne fejeld meg még ezt egy kovászos uborka-olivaolaj koktélmix-szel...az ember néha hülyeséget álmodik, ha minden szir-sz@rt bezabál lefekvés előtt...

Örülök, h segíthettem...

Ui.: Mindig védekezzetek, ellenőrizzétek a gumi állapotát rendszeresen!!!

2011. júl. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem az jelenti hogy be vagy baszva és elaludtál egy padon a busszmegálóban
2011. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Haha. :) nem szoktam vacsorát enni. Nem iszom alkoholt, pláne nem alszom buszmegállóban. xD
2011. júl. 18. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!