Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomba menyasszony voltam....

Álmomba menyasszony voltam. Méghozzá az Ördögé. Ez most beteg?

Figyelt kérdés

Na szóval az volt a lényeg,hogy az Ördög feleségül akart venni.Esküvői ruha volt rajtam és mentem-mendegéltem,de közben nagyon erős félelem érzetem volt (mivel eléggé sötét volt és azt se tudtam hova megyek) de egyszer csak megláttam egy asztalt gyertyákkal és ott ült Ő is.Oda intett magához én pedig elindultam felé, holott tudtam, hogy ő veszélyes de még se tudtam megállni bárhogy is próbálkoztam.Aztán egy olyan csábító vigyort (mert nem mosoly volt az biztos) küldött felém hogy szinte rohantam a karjaiba pedig tudtam hogy ő a Sátán mégis ahogy a szemeibe néztem olyan biztonság érzetet nyújtott hogy már egyáltalán nem is féltem és örültem hogy végre megtaláltam Őt.Amikor oda értem leültem az asztalhoz majd mikor szólásra nyitotta a száját felébredtem :D Ezt amúgy ne úgy képzeljétek el hogy villás farka volt meg szarvai.Jól nézett ki.

Azt nem értem hogy hogy jött egy álomba a Sátán és az esküvő.Külön külön se gondolok rájuk nem hogy együtt :O

Jelenthet ez valamit?


2011. júl. 14. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:

A REM-fázis funkciója az érzelmek feldolgozása.

A logikáért "felelős" agyterületek ilyenkor nem aktívak.

2011. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az ördög nagy ellenséget, magányt és hit nélküliséget jelent, a házasság ismeretlennel fontos embert. Szerintem vagy lesz egy nagy ellenséged, vagy a kapcsolatod lesz rossz.

Ha sokat gondolsz egy problémára, a tudatalattid választ, megoldást küld, amit a tudatod átformál egy szerinte elfogadhatóbb verzióra, cenzúrázza, ezért olyan nehéz megfejteni az álmokat.

2011. júl. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

túl sok mangát olvasol, te romantikus lány:) nincs ebben beteges.


ha már manga, keresd meg neten a virgin crisis-t :D:D Élvezni fogod

2011. júl. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
És ha nem is álom volt? :)
2011. júl. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem ebből a történetből egész jó rock számot lehetne írni. =D
2011. júl. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Már olvastam, háromszor is...:D

Nekem is megfordult a fejembe, hogy nem álom volt o.O De azért csöppet fiatal vagyok a házassághoz :D

Rock számot? XD

2011. júl. 15. 08:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugi van, ez csak álom volt :)

Lucifer bácsi nem ugrál, be van fagyva a pokol legalsó bugyrába, ahogy Dante leírta, és ez a képességeit is elég rendesen jegeli..

2011. júl. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kezdjük ott, hogy nincsen pokol, ördög, démon. valszeg egy rossz álom volt
2011. júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!