Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent női álomban egy férfi?

Mit jelent női álomban egy férfi?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy jelenlegi párom álombéli legjobb barátját öleltem (valóságban nem láttam soha ezt az embert, arcára sem emlékszem, de a párom legjobb barátja igazából más személy) és szerintem szerelmes is voltam belé, el sem akartam engedni. Ő is ölelt, de végig azt mondta, hogy ez így nem helyes a párom miatt. Aztán megjött a párom és szomorú lettem. Majd álmomban felkeltem, és mellettem volt ez az alak, akit ölelgettem, és megkérdezte mit álmodtam és mondta, hogy ő is. És egyszerre kérdeztük meg egymástól, hogy ez meg hogy lehetséges? És megint átöleltem. Mit jelenthet ez az álom?
2011. aug. 28. 10:57
1 2 3
 1/22 Tom Benko ***** válasza:
22%
Ne keress az álmokban jelentést, se értelmet. Nincs bennük.
2011. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Akkor én lennék a buta és értelmetlen, ha csak össze vissza álmodnék és gondolnék mindent.
2011. aug. 28. 11:04
 3/22 anonim ***** válasza:
45%

Az álmos könyv azt írja,hogy a másik félről ha szerelmes dolgokat álmodsz az önmagáé beszél.

Lehet ,hogy valakihez vonzódsz a férjeden kívül és ezt álomba valósítod meg.Ez a tudat alattiból jön :)

2011. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a maga viselkedésrepertoálja, melyből némely magatartásforma elfogadható, a másik pedig nem. Az álomban ezek a magatartásformák, ismertetőjegyek gyakran eltúlozva, önálló személy képében jelennek meg, hogy könnyebben láthatóvá válljanak. Nő álmában a férfi az álmodó lényének logikai, értelmi oldalát jelenti. Az álomban felbukkanó ismeretlen férfi az álmodó férfi oldalát jelképezi. Továbbá az álmodónak azon tulajdonságára enged következtetni, melyeket eddig még nem ismert fel.
2011. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm eddig a válaszokat!
2011. aug. 29. 10:39
 6/22 Tom Benko ***** válasza:
30%
Álmodni és gondolkodni két külön dolog. Az álmok pusztán annak a megtestesítői, hogy az agy a tapasztalatok alapján szabadon asszociál, ezzel az információkat elrendezi és értelmezi. Azonban a szabad asszociációk révén az álmok nulla információt hordoznak.
2011. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
61%

Kedves Tom Benko! :)


Ha szerinted nem érdemes az álmok értelmét kutatni és magyaráztatot találni a jelentésükre, akkor mi a fenét keresel itt az álomfejtés rovatban? Hmmmmmm?

2011. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Ezt már én is írtam Tom Benkőnek egy másik topicban kedves utolsó, teljesen egyet értek Veled :D De nem csak ide írja, kb bemásolja, és az álomfejtéses témákhoz mindenhová beírja... Azt hittem legelőször, áhh válasz, végre értelmes :D Erre... csak tom benko... :\

:D:D

2011. aug. 29. 21:16
 9/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! :)

Igen, már láttam máshol is Tom Benko hozzá nem értő válaszait. Úgy gondoltam, hogy az általam fentebb írtakkal jelzek neki. Ámbár nem hiszem, hogy túl sok értelme lenne, de talán elgondolkozik egy picit (ha egyáltalán megy ez neki...)

Ezúton kérlek Tom Benko, hogy ne fárasszad ezen a topikon magadat és kímélj meg másokat a bugyuta válaszaidtól!

2011. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Tom Benko ***** válasza:
Ne erőlködjetek. Majd megyek, ha már nem lesz itt dolgom. De amíg bugyuta bejegyzéseket írogat valaki mindenféle álom jelentéséről, addig még sok a tennivalóm.
2011. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!