Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy van egy...

Azt álmodtam hogy van egy Lamborghini Murcielagom gyönyörű szép citromsárga! És vezettem itt a környező utcákban. Ennek van valami jelentősége?

Figyelt kérdés
Istenem... Mikor felébredtem,majdnem sírtam! Akkor éreztem életemben először azt, hogy jobb lett volna ha sose kelek fel.Szóval ez jelentheti azt,hogy talán valamikor az életemben tulajdonosa leszek egy Lamborghini Murcielagonak?

2012. jún. 26. 01:59
 1/7 anonim ***** válasza:
ne itten trollkodjál kisgyerek
2012. jún. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek kelsz fel hajnali kettőkor? Reggelig még nálad lehetett volna!
2012. jún. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem másnak a jele, mint annak, hogy nagyon foglalkoztat az említett autótípus. Ez nem jövendölés, hanem a vágyak megnyilvánulása.
2012. jún. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valami miatt szeretnél kitűnni a tömegből... nézz egy kicsit magadba, miért vannak kisebbségi komplexusaid.
2012. jún. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs, attól még be kell menni suliba!
2012. jún. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat. Igen valóban nagyon vonzódom az ilyen autók iránt.. Am azóta álmodtam még valami furcsaságot mégpedig hogy betettük a sütőbe a kutyát :( mert a szüleim nem szerették,és egy órán át sült.DE én nem birtam tovább és kivettem a sütőből megmentettem.Maradandó sérülések lettek a kutyuson pl: egy két újja eltünt a füléből hiányzott egy darab stb. Viszont most örültem hogy felkeltem és láttam a kutyát épp és egészségesen :D
2012. jún. 26. 14:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy másik Lamborghini fan!! :)

Nekem is volt Aventadoros álmom reggel meg sehol se volt! :D

Szóval a lényeg ilyen autok túl drágák, az egyszerű embereknek.. Hogy szerezz egyet?

Gazdagodj meg !! :)

Fektess bee dolgokba amik sok pénzt hoznak hány éves vagy , ? Menyi a havi jövedelem

2013. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!