Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyen brutális...

Miért álmodok ilyen brutális dolgokról?

Figyelt kérdés

Mostanában nem ritka, hogy horrorfilm szerűeket álmodok.

Azért lep meg ez nagyon, mert nem is szoktam horrorfilmeket nézni (eleve filmet is keveset nézek, akkor se ilyet), horrorjátékkal sem játszok (gépen), nem is gondolkodok ilyen brutális, véres dolgokra amikről néha álmodok.

Most a múlt éjjel is borzalmas álmom volt, konkrétan nem tudok idézni, mert a nagy részét elfelejtem, de még emlékszem az üvöltésre, 2 emberrel csinált(ak) valamit valaki(k), fájt nekik, a végén megölték őket.

Csak szemlélődő voltam, mintha egy filmet néztem volna.

Régebben volt még zombis álmom is, abban szereplő voltam, de passzív szereplő ként, semmi fegyverhez nem jutottam, túl későn tudtam meg az egészet, megszűnt a közművek működése. Annyit tudtam tenni hogy magamra zártam a házat és vártam az erőszak nélküli halálomat, ami ugyan "megnyugtatott" de elég zaklatottan ébredtem ígyis.

Mitől lehetnek ilyen álmaim? :S

(ui:mielőtt jönne a kérdésre a kérdés válaszolok:

-igen, depressziós vagyok

-igen, stresszes életem van

-és alvászavarom is.)



2012. dec. 9. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Akkor meg minek kérdezed, ha már megválaszoltad magadnak a probléma forrását?
2012. dec. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hatalomvesztettség érzés táplálhatja az ilyen zombis, menekülős világvége álmokat. Úgy érzed, hogy nincs hatalmad az életed felett, minden (rossz) csak "úgy" megtörténik veled. Nem jössz rá, hogy a te életed te alakítod, a hiedelmedinek, beidegződéseidnek megfelelően. Az álom csak felhívja ezekre a problémákra a figyelmed, hogy legyen esélyed változtatni a gondolkodásmódodon. Ez meg gyakran csak évek kitartásával megy.
2012. dec. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt álmodtam hogy afrikai állatok tömegsexeltek a hátamon. Az nem tudom mi volt ha nem brutális.
2012. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!