Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Ijesztő volt és furcsa!

Figyelt kérdés
álmomban sétáltam egy folyó parton, kövekkell kirakott járdán. aztán megáltam és ott állt egy ember aki nézte a folyót. nem tudom ki volt az mert tiszta homály volt körülötte, meg a folyón is így csak egy sötét alakot láttam. arra már nem emlékszem h hogy de megöltem, talán fejbe vágtam egy kővel de nem biztos. álltam és láttam ahogy a járda véres lesz. majd belecsúszott a folyóba. aztán azt álmodtam h másnap visszamegyek oda és ott kő ami tiszta vér. mit jelent?? nem néztem horrorfilmet már vagy fél éve...az volt furcsa, h nem láttam ki az de mintha tudtam volna h meg kell ölnöm.

2013. márc. 24. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán fenyegetve érzed magadat valamitől a való életben (a férfiól a folyóparton) és megoldást kerestél rá (..megölted az illetőt). Az ember elméje általában az aznap történt eseményeket dolgozza fel.. kicsit extrémebb formában. Valószínüleg veled is ez történt, nincs különösebb okod megijedni. :D
2013. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!