Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek, létezhetnek más...

Szerintetek, létezhetnek más dimenziók, és mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Egyszer azt álmodtam,hogy egy ismeretlen valaki meghalt az utcán,össze volt trancsírozva,csupa vér volt,valami elütötte,majd felnéztem az égre,és annyit mondtam,segíts kérlek! nem számítottam,arra ki fog jönni, azt se tudtam,hogy hall-e valaki vagy sem,azt sem tudom,miért ,vagy kitől kérdeztem,majd meglepetésemre,egy földönkívüli hajó lebegett felettem,majd leszállt! Oda rohant a helyszínre,egy teljesen ember kinézetű ember,kinek az volt a furcsa kinézetében,hogy magasabb volt,mint egy átlag ember,szélesebbek voltak a vállai! ... tehát oda ment,ahol a baleset történt,majd egy óriási fényesség jött ki belőle,majd a halott embert,felélesztette teljes egészében,de a mentők elvitték,tehát túlélte! Lehetséges volna,hogy tényleg megtörtént,egy másik dimenzióban? Létezhetnek másik dimenziók,és esetleg az álmodás közben, kapuk nyílhatnak meg,melyeken keresztül,az ott lévő eseményeket látjuk?

Majd mikor elindult,hogy elmenjen,meg akartam szólalni,kérdezni valamit,mikor megállt és mielőtt kigondoltam volna a kérdésemet,ő már meg is válaszolta! A gondolataimnál,hamarabb válaszolt,mint amire számítottam, többször folyamatosan. Majd elment... azt akartam kérdezni,ki vagy te,de már válaszolta is,azt mondta, tudja mit akarok kérdezni,annyit válaszolt, te már azt tudod... arra gondoltam,hogy talán az akinek képzeltem,de mégsem voltam benne biztos,mert nem hasonlított arra akinek hittem,majd volt még 2-3 kérdésem,amire úgy szint hamarabb válaszolt,mielőtt azt meg kérdezhettem volna,de már nem emlékszem a végére.



2013. ápr. 5. 15:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"Jah utolsó az elméletedhez,egy bizonyos dimenzió megnyitásához,nem kell műveltség és tudod miért,mert az csak emberek alkotta demagógia.Ahhoz bizony csak lelki nyitottság kell,ami neked,ezek alapján,amit leírsz NINCS."


Ezt nyugodtan kifejthetnéd utolsó mert nem érttem.Nem tudom miért lennék emiatt az írásom miatt elfogult,és lelkileg nem nyitot.

2013. ápr. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
47%

Most csak egy párhuzam,a vakok látnak és nagyon jól érzékelnek,hogy úgy mondjam bizonyos nem tom hanyadik érzékszervük kifejlődik jobban,mint nekünk és ehhez műveltség nem kell.

Akkor ők hülyék?Ugye ezt te sem gondolod komolyan?

2013. ápr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
A másik hiba a felvázolásban,tesztelted már,hogy a papír lapon élő esetleges "LÉNY" álmába,nem -e találkozik veled?
2013. ápr. 6. 01:26
 24/28 A kérdező kommentje:
Hisz az álom,Dimenzión kívüli,és a fény mindegyik dimenzióban látszik,és az árnyék is!
2013. ápr. 6. 01:27
 25/28 anonim válasza:
Én is mostanában egyre többet álmodok ilyen jövőbeli dolgokról..nagyon durva..Én annyira emlékszek hogy bérházba laktunk a családommal és nem voltak színek!!!Mert elvették :S Utána pedig amikor hazajött párom munkából kinéztem és láttam hogy mindenki egyszerre ér haza,és utána ilyen hatalmas betonlapok eltakarták az ablakokat és automatikusan felkapcsolt a világitás.Eléggé félelmetes volt ami azt illeti :S És a poén hogy valamelyik nap láttam valami filmelőzetest és ugyanolyan volt mint az álmomban!Pedig ilyet még nem láttam,ez 100% (ha megtalálom azt az előzetest bemásolom neked) :)
2013. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=WdyckRz-96E


2:31 (eszembe jutott hogy ákost hallgattam) :)

2013. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
a videóban 2 perc 40mp nél van egy kép,ahol lemegy a redőny,és mikor mutatják a fal oldalát,1x olyat álmodtam,hogy romos,és nincs körülötte semmi,csak az,egy magas épület,és teli lyukas fallal,ahol,bemászhattam,és benne repültem,szárnyakon,és volt ott egy nagy krokodil,aki meg akart enni, üreges volt belül az épület végig hosszában,majd jött egy "tyranosaurusREX",típusú ,kihalt őshüllő lény,ésmegmentette az életemet,álmomban,majd a hátán utaztam tovább,nagyon izgi volt:)
2013. ápr. 8. 01:20
 28/28 anonim válasza:

Tudom nagyon régi a kérdés, de csak most találtam rá.:D nagyon érdekes ez a téma és a videó is mert Ákos is azt énekli hogy biztos csak álmodta. Itt szerintem az elágazó vagy a párhuzamos univerzum elmélet állná meg a helyét. Mióta jobban elkezdtem foglalkozni “spiritualitással” (rezgés és tudat emelésével), nekem is nagyon furcsa álmaim szoktak lenni és vannak részletek amik sokkal tisztábbak és meg is maradnak. Illetve érzelmileg is nagyon intenzívek. Pár hónapja pl azt álmodtam, hogy fekszem az ágyban, felkeltem, átmentem húgom szobájába és egy ilyen dimenzió kapu vagy mi volt a falnál, volt még velünk valaki és hatalmas szél volt mintha hurrikán vagy valami hasonló közeledne felénk. Az a valaki pedig mondta hogy menjünk át gyorsan a kapun, mert ott menekülhetünk csak meg. Ennyire emlékszem.

Az a kérdés jutott eszembe, tudom tényleg régen volt, de az álmod előtt vagy után nem hallottál gázolásos balesetről azon a környéken?🤔

2022. jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!