Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Elég bizar. (Többi lent)

Figyelt kérdés
Eddig kétszer megtörtént velem,hogy volt egy kellemes álmom egy helyen,amit nem tudtam hol van. A minap egy városban ahol először voltam,megpillantottam pontosan azt a helyet,amivel álmottam,és hideg zuhanyként ért. Mit jelenthet ez? Csupán csak véletlen?

#alvás #álom #véletlen #tudatalatti #álombeli hely #álombeli dolgok
2015. febr. 21. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy láttál már róla képet vagy filmen megjelent valami jelenetben és tudat alatt emlékszel rá.
2015. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ez nem egy olyan nagy hely. Az egyik pl.egy suli hátsó udvara, ahol meg sosem voltam és nem egy híres iskola...
2015. febr. 22. 07:32
 3/5 Liiiz*-* válasza:
velem is megtörtént már olyan hogy álmodtam egy hellyel és érdekes módon mikor nyáron elmentünk nyaralni egy olyan környéken jártunk ami nagyon ismerős volt de még soha nem jártam ott és tudtam hogy mi következik a kereszteződés után mert ''álmomban voltam ott'' a biológia tanárnőnk azt mondta,hogy előfordul néha az emberekkel hogy álmodnak azzal a hellyel ahová majd egyszer eljutnak de ez jelent is valamit mert ezen a helyen vagy történik veled valami fontos dolog vagy fontos szerepet fog betőlteni az életedben az álmodban meg csak felkészülsz rá...így hallottam
2015. febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Liz köszi ez sokat segített 😁
2015. febr. 25. 13:34
 5/5 anonim válasza:
Lehet, hogy előző életeden jártál ott és ez az emlék megmaradt erre az inkarnációdra.
2015. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!