Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez csak véletlen vagy jelent...

Ez csak véletlen vagy jelent valamit? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Még a nyáron volt, hogy azt álmodtam, hogy lett egy új osztálytársam aki Angliából jött. A nyár során többször is. És szeptember elsején amikor mentem suliba az osztályfőnök azzal várt minket, hogy van egy új osztálytársunk aki nem beszél magyarul, mert Londonból jött! Ez jelent valamit??

2015. márc. 30. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Melyik az álmod és melyik a valóság?

Nem értem....

2015. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Álom: többször azt álmodtam, hogy van egy új angol osztálytársam

Valóság: Tényleg jött egy új lány Londonból

2015. márc. 30. 22:38
 3/9 anonim ***** válasza:

a.) volt alapja az álmodnak. De én nem ismerem az életed, mert nem túrtam az agyadba

b.) véletlen

2015. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. márc. 30. 22:42
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Beleláttál a jövőbe. Sok ember képes rá, nem vagy különleges. Általában 1-5 perceket lehet előre meglátni, pl érzed hogy találkozni fogsz valakivel és tényleg. De nem álomba szokás hanem ébren. Te esetedben lehetett az is hogy hallottad korábban a hírt de a tudatodig nem jutott fel, de az agyad felfogta.
2015. márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja persze ötös, mindenki egy valóságos kis Anakin Skywalker! Ki tudod olvasni hogy mit gondolok vagy írjam le?
2015. márc. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

"mindenki egy valóságos kis Anakin Skywalker!"


Ez nagyjából így van, ahogy mondod, csak annyira le vagyunk korlátozva, hogy csak kevesen érzékelnek ebből bármit is.

2015. márc. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát persze hetes, végül is ha már tanulni nem sikerült, valamiben hinni kell, igaz?
2015. márc. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

"ha már tanulni nem sikerült, valamiben hinni kell, igaz?"


Ismeretlenül ne ítélkezz.

2015. márc. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!