Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) már egy hónapja hogy folyton ezt álmodom és már kezd érdekelni hogy miért:)

Igazából elég rövidke,inkább érzések benne az érdekesek

Annyit szoktam álmodni hogy a saját házamban vagyok 25-30 évesen reggel ( a ház maga eléggé modern és fehér) kimegyek a konyhába és egy nekem teljesen ismeretlen srác van a konyha pult mögött és kávét iszik :) oda jön hozzám mikor meglát,megcsókol,elköszön és én megyek ki a házból,végig a kerten majd mikor a kapun kimennék felébredek

ha számit akkor a kert tele van fehér és fekete rózsával és van egy szökőkút ami inkább phoenixre hasonlit

(A srácot való életben nem ismerem de az álmomban úgy éreztem hogy boldog vagyok vele,hogy hiányzik és hogy még látni fogom)

15 éves vagyok és lány :)



2015. nov. 26. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Talán a jövőd...Hm, szép jövő! :)
2015. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Aki megmondja milyen párhuzam van a valóság és az álom között , annak adok 1 milliárdot . Sajnálom az ezosokat , hogy ennyire kőkorszakban maradtak ...
2015. nov. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
44%
Fel tudod idézni a srác arcát?
2015. nov. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy most jelent meg a közeledben az a pasi, aki majd a jövendőbelid lesz. Én amúgy nem tudom, de lehetséges, hogy a rózsák, hogy tudod, az időt jelzik, és akkor mondjuk egyik a jelen vagy jövő, másik a múlt, vagy fogalmam sincs:D:D:D:D
2015. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ugyanezt almodom csak teljesen forditva... az egész nallunk zajlik le.

ugy kezdodik hogy allok a kapuban a lany mellettem es bemegyunk a hazunkba a rozsas szikla kerten keresztul ahol van egy madaras szokokutunk es felteszem a kavet bele kortyolgatok majd elmegyek es jon a hatam mogott.. persze hogy a lanyt vegig hatulrol latom ... kb 150-160 voros vagy fekete haj

2015. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A tudatalattid valamiért szereti azt a faszit.

Vagy csak hiányzik ez a helyzet.

Esetleg a kettő kombinációja.


Ha van kedved tudatos álmodással kérdezd meg tőle, akkor megtudod hogy mit szeretne a tudatalattid :)

2015. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!