Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az, hogy amikor...

Mit jelenthet az, hogy amikor álmomban liftbe szállok, soha nem visz a megfelelő szintre?

Figyelt kérdés
Indul felfelé-lefelé többször is, de éppen csak azon a szinten nem áll meg, ahol én szeretnék kiszállni. Ez visszatérő álom, de nem helyszínhez kötött, különböző épületekben mindig ez történik.

2016. jún. 26. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Omg, omg, gyerekkoromban mennyi ilyen álmom volt! :D


Egyébként van keresési funkció is a fórumon a jobb felső sarokban, rákerestem a lift szóra és megnéztem pár találatot, de nem lettek tőlük okosabb.


Még ez a legértelmesebb válasz, de ezzel se sokra megyünk:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__923600-v..

2016. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az életed irányításán kell dolgozni még. Van olyan terület az életedbe, amit a külső helyzet befolyásol, és nem te.
2016. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Keserű Tímea válasza:
Minden álom valamit jelent.Ami a valóéletben olyan dolog amit az ember nem vesz észre.Szerintem ez az álom arra utalja önt hogynem mindig az történik amit mi szeretnénk.Bár nem ismerem önt ez csak egy tipp volt.De semmi nem biztos.
2016. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: igen, én is kerestem, de hasonlót nem találtam, velem soha nem zuhan le, egyszerűen csak nem áll meg ott, ahol szeretném.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)

2016. jún. 26. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért mert arra gondólsz ,hogy nem jó szintre mész .

Ha én álmomban arra gondolok ,hogy keresek a kabátomban egy pistolyt és arra is ,hogy nem találom akkór nem lesz meg .

Érted ?

Ha van egy f_sza katonai dzsippem és nem vagyok biztos benne ,hogy elindúl akkor nem fog ,de ha tudod ,hogy ez álom sikerülhet ugyan így ,ha megnézed van-e üzemanyag tutira elfogy egy pillanaton belül .

2016. jún. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az álmod azt üzeni,hogy zavar a gondolat,mely szerint életutadat nem te irányítod,hanem tőled független,ismeretlen erők.

A le-fel mozgás általad irányíthatatlan folyamata,jelzi karriered,érvényesülésed külső tényezők általi befolyásolását is.(pl.azért neveztek ki főnöknek,hogy a fesővezető borsot törjön kollegád,mint rivális konkurenciája orra alá,vagy éppen rajtad állnak bosszút más hibájáért.

2016. jún. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Logikusan végiggondolva, azt hiszem, hogy a segítségetekkel megtaláltam, mire utalhat az álom.
2016. jún. 28. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!