Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van itt olyan, aki elhunyt...

Van itt olyan, aki elhunyt rokonával álmodott annak halála idején?

Figyelt kérdés
Augusztus 8-án hajnalban halt meg a nagymamám, álmában szívrohamot kapott, békésen, fájdalom nélkül nekem pedig aznap este nagyon különös élményem volt: Kb. hajnali 2 után arra ébredtem, hogy valaki áll az ágyam végén, senki nem volt a szobámban, mert a szüleimnél lakok, a saját szobámban, de jelenleg nincs barátom, se házikedvenc stb. aki/ami a szobámban lehetett volna rajtam kívül. Szóval aznap este amikor szegény mama meghalt egy fehér árnyalakot láttam az ágyam végében, amikor felébredtem, nagyon furcsa volt és nem tudtam mozogni sem, olyan volt, mintha mondani szeretne valamit, de nem értettem semmit se belőle, nagyon furcsa volt, de ott akkor nem tulajdonítottam neki jelentőséget csak másnap, amikor apu meg anyu leült velem szembe és ketten elmondták a szomorú hírt... valaki hasonlót tapasztalt esetleg?

2016. aug. 15. 17:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kicsit összeszedetlen amit fent írtam, de még mindig a hatása alatt vagyok a dolognak, ezért elnézést kérek! 19/L
2016. aug. 15. 17:55
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet így akart elbúcsúzni tőled. Az én nagyim amióta meghalt, mindig róla álmodok, lehet azért, mert keveset látogattam és azért látogat meg engem a lelke gyakran, de ez csak egy feltételezés. Én hiszek az ilyesmikbe.
2016. aug. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon hittem a túlvilággal kapcsolatos dolgokban, de az álom furcsa, nekem sosem voltak "megérzéseim" meg hasonlók, szóval én is úgy gondolom, ahogy te kedves 1. válaszoló!
2016. aug. 15. 17:58
 4/12 anonim ***** válasza:

"egy fehér árnyalakot láttam az ágyam végében, amikor felébredtem, nagyon furcsa volt és nem tudtam mozogni sem, olyan volt, mintha mondani szeretne valamit, de nem értettem semmit se belőle,"


Tipikus tünete az alvás-paralízisnek, legalább is ezt mondanám erre, de így, hogy egy haláleset napján történt talán nem egészen lehet csak erre fogni!


Kedves kérdező, volt már hasonló álmod, amikor felkeltél, furcsa dolgokat érzékeltél a szobában de nem tudtál mozogni?

2016. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Éjszaka közepén én is láttam már egyébként egy fehér furcsa valamit, ami hirtelen eltűnt, mikor teljesen kinyitottam a szemem. Azt mondják, hogy az a szemem " játéka " de szerintem lehet, hogy szellem volt
2016. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Racionális magyarázata is lehet!
2016. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Így üzent neked a mamád, hogy jól van! Azért nem értetted, mert ő már egy másik dimenzióban fojtatja az életét!
2016. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az alvás paralízis mit takar Steve?
2016. aug. 15. 18:33
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a Papam meg a Nagyim is meghalt mar. Olykor meg mostanaban is almodok veluk plusz szentul hiszem hovy a szellemuk (Papae is meg Nagyie is) velem pakik a szobamban es vigyaznak ram.


Az alvas paralizis az amikor a tested meg nem egeszen all keszen az elalvasra/felebredesre. Elalvas eseten fleriaszthat ugy hogy randulsz/ugrasz eggyet amihez rend szerknt hozza almondsz valami olyat hogy zuhansz vagy elesel stb es pont amikor foldeternel ugrasz ugrik egyet a tedted es felriadsz. A masik hogy amint lehunyod a szemed femes puffanasokat hallassz mint ha pl a gazbojleredet utne vki kezzel. Erre mindenkepp felriadsz mert akar mennyire is nem hangos megis elviselhrtetlen.

Felelbredesnel pedig rovid idore atmenetileg lebenulsz es csak akkor tudsz mozogni ha a tested osszeszedte magat es keszenall az ebredesre/felkelesre.

Szoval a benulas sztem nalad

2016. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a Papam meg a Nagyim is meghalt mar. Olykor meg mostanaban is almodok veluk plusz szentul hiszem hovy a szellemuk (Papae is meg Nagyie is) velem pakik a szobamban es vigyaznak ram.


Az alvas paralizis az amikor a tested meg nem egeszen all keszen az elalvasra/felebredesre. Elalvas eseten fleriaszthat ugy hogy randulsz/ugrasz eggyet amihez rend szerknt hozza almondsz valami olyat hogy zuhansz vagy elesel stb es pont amikor foldeternel ugrasz ugrik egyet a tedted es felriadsz. A masik hogy amint lehunyod a szemed femes puffanasokat hallassz mint ha pl a gazbojleredet utne vki kezzel. Erre mindenkepp felriadsz mert akar mennyire is nem hangos megis elviselhrtetlen.

Felelbredesnel pedig rovid idore atmenetileg lebenulsz es csak akkor tudsz mozogni ha a tested osszeszedte magat es keszenall az ebredesre/felkelesre.


Szoval a benulas szerintem nalad is alvasparalizis volt.



remelem tudott segiteni


az Inkvizítor


u.i.: Ezt olassatok el ne a masikat azt veletlen kuldtem el

mert szar a telefonom. A masikat meg megprobalom kitorolni de minden esetre ezt olvassatok el.

2016. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!