Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Jo reggelt. Ki mit almodott...

Jo reggelt. Ki mit almodott tegnap ejjel?

Figyelt kérdés
En azt almodtam, hogy vandorlok az egyik legjobb baratomnal az erdoben, mert el kellett menekulni otthonrol.

2016. aug. 26. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem emlékszem, pedig ébredés után mintha gondolkodtam volna rajta. Ajj. Talán majd eszembejut :D
2016. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Én azt álmodtam, hogy anyám terhes volt egy 3. testvérrel, és mikor megtudtam elszaladtam a legjobb barátnőmhöz sírni. Mikor ott sírtam, ő kinevetett, és akkor megjelent Harry Styles és elkezdte énekelni az Infinity-t.

Ez komoly. Hihetetlen féltem hogy anyám megint terhes, és reggel mikor felkeltem fel kellett hívni anyámat, hogy nem-e terhes!!!

2016. aug. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Én azt álmodtam, hogy miniszterelnök vagyok és mindenféle politikai hülyeséget csináltam, borzalmas volt! Nem az, hogy miniszter voltam, hanem hogy félbe maradt az eseménytelen nyugodt és egyhangú életem, amit annyira szeretek.
2016. aug. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
He? Miért vagyok lepontozva amikor csak az álmomat mondtam el? Öcsém milyen szigorú népség. Nem hisztek az álmomba, de a sok ezoterikus maszlagban igen, hol itt a logika? Ennyi volt többé nem mondom el az álmomat.
2016. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt, hogy nyertem a lottón(úgy, hogy nem is lottózok...), és nem kellett többet dolgoznom. Aztán megszólalt az ébresztő :(
2016. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt hogy anyukámmal és keresztanyuval ültünk egy asztalnál, beszélgettünk, s közben keresztanyu 3 fia játszott, és a középső gyerek megsérült, felhúzta a pólóját, és piros csíkok voltak a hátán és a jobb oldalán. :l
2016. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!