Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok napok óta az...

Miért álmodok napok óta az exemmel? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Legelső barátnőm volt (2 éve) első komoly kapcsolat, eléggé viharos volt, azóta alig beszéltünk, mégis napok óta vele álmodok.


Mostanában nem igazán jönnek össze úgy a dolgaim, ahogy elterveztem őket, kisse le is vagyok törve, motiválatlan vagyok.


Vajon tényleg újra feltörtek a régi érzelmeim iránta a szép emlékek nyomán, vagy csak a kissé letört hangulatom okozza hogy a szép emlékeken nosztalgiázom?


Nemtudom hogy felkeressem-e emiatt, nem vagyok benne biztos hogy jó ötlet lenne.


Szerintetek?

Valakinek volt már hasonló élménye?


Köszi a válaszokat! :)

20/l/l

Bp.



2016. nov. 1. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert tudat alatt a "rossz a rosszal, de rosszabb a rossz nélkül" elv híve vagy.
2016. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Van igazsagtartalma annak amit mondasz kedves első. :D


Van valaki akinek van hasonlo tapasztalata, hogy hoszabb idő utan felkereste az exét mert ujra frlmerultek benne a régi érzelmek? Léptetek is az ügyben? Lett belole barmi? Pozitiv vagy negativ kimenetel?


Koszi :)

2016. nov. 26. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!