Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok az exemmel? HELP

Miért álmodok az exemmel? HELP

Figyelt kérdés
Volt egy közel két éves kapcsolatom, amit elég hamar lezártam fejben és szeptemberben ért véget. Azóta van egy aranyos párom akit nagyon szeretek. Sajnos a minden napjaimból nem tudom kizárni az illetőt, ugyan is a legjobb barátnőmnek a párja. Jelenleg ők a szakitás szélén állnak. A mi nap azt álmodtam, hogy végleg szétmentek és az exem szerelmet valott és mi újra elkezdtünk kavarni. Én viszont nem akartam a jelenlegi barátommal szakitani, ezért titkoltam őket egymás elöl... És ott az álmomban örültem neki, hogy egymásra találtunk megint. Viszont az életben a hideg ráz az embertől és a páromat meg nagyon szeretem és nem értem miért álmodok ilyet. Valaki help me pls

2017. jan. 4. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Tudat alatt ezen gondolkodsz. De amúgy meg nem kell ebben sokat belegondolni. Nekem is volt hasonló kapcsolatom úgy negyven valahány évvel ezelőtt. Az exemmel szétmentünk, mert összejött tanár bácsival, aki külön órákat adott neki. De amúgy nem volt olyan komoly kapcsolat, mert 1 hónapig se tartott. Aztán jött volna vissza, de nekem már nem kellett használt szatyor.
2017. jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
55%

A tudatalatti egy érdekes dolog, nagyon sok dolog van amit próbálsz elnyomni, tudatosan, és nem is veszed észre valójában mennyire is ott lappang a gondolataidban. Ilyen mikor egy régen látott horrorfilmmel álmodsz évek után, és fogalmad sincs arról hogyan jött elő, pedig valójában egész végig ott volt.

Minden nyomot hagy a tudatalattinkban, csak hát erről kevés szó eshet az iskolában, mert rájössz miért is kártékonyak a reklámok.

Visszatérve nekem is volt egy ilyen sztorim, szakítottunk egy csajjal, sokszor álmodtam is vele, aztán elmúlt, 1 év után pedig minden előzmény nélkül intenzívebben tért vissza az álom mint valaha. Ez ilyen :)

2017. jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy bölcs mondás szerint,a szeretet örök.


Az,akit őszintén szerettél valaha,azt örökre szereted annak ellenére,hogy eszeddel nem látod esélyét az együttélésre vele,netán súlyosan megbántott.


Tudomásul kell venni,hogy ő,része az életednek,legalábbis a múltadnak!

2017. jan. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

(Nagyon nem akarom ezt tudomásul venni, mert oké életem szerelme volt akkor és vele akartam leélni a jövőm, de az csak múlt és nem akarom, hogy belepiszkáljon a jelenembe)

2017. jan. 5. 09:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy kis kiegészítés:


Rendszerint olyan dolgokkal szoktunk álmodni,melyeket vagy nem értettünk meg,vagy nem fogadtunk el.Ezért igen fontos,hogy megnyugtató módon lezárjunk minden működésképtelen kapcsolatunkat,amivel pszichénknek nem kell már felesleges köröket lefutni!

2017. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert megszoktad
2017. jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!