Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt? (lent)

Miért álmodtam ezt? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú oszt.társam és azt álmodtam,h ültem a suliban a lépcsőn és ő megcsókolt.Vagyis a számra adott puszit egymás után 3-at és elég hosszan.Ő a padtársam és kb. egy éve szerelmes is voltam belé és ő is belém,de nem jártunk.Most meg nem tudom,h mi van és azt sem,h miért álmodtam ezt.Szerintetek?Megint szeretem?
2010. máj. 8. 10:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
Amikor álmodsz, (leegyszerűsítve) az agyad mindenféle régi emlékeket rakosgat össze a memóriádból, akár olyanokat is, amelyekre ébren nem emlékszel. Ebből általában összeáll egy történet. Tehát, ha láttál már csókolózó párt és van emlékképed erről a fiúról, máris előfordulhat, hogy ilyet álmodsz, akár akkor is, ha sosem vonzódtál hozzá. Így meg, hogy szerelmesek voltatok egymásba, igazán nem kell meglepődni ezen az álmon. Nekem viszont az a tapasztalatom, hogy ha hasonlót álmodom egy fiúról, utána kis ideig igen erős vonzalmat érzek iránta.
2010. máj. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi.Amúgy most én is úgy érzem,h jó lenne vele lenni.De sztem ez csak az álom miatt van.Amúgy 13 vagyok.
2010. máj. 8. 10:47
 3/13 anonim ***** válasza:
én sok horrorfilmet nézek és 1szer olyat álmodtam hogy a mamák kicsinált láncfűrésszel xD
2010. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó:xD ez nagy...
2010. máj. 8. 11:57
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát..ezt csk te tod h szereed e még-!
2010. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
én is pont így vagyok csak nemtom a fiú szeretett-e csak mi nem lépcsőn ültünk hanem óráról kicsengettek és akkor:) am én is 13/L vok:D csak mikor ilyet álmodok kb. 1 hétig megint szeretem azt a fiút utána meg már nem szval én sem értem...
2010. máj. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja,most én is "szeretem",alig várom a hétfőt,h lássam.Meg mi szoktunk olyanon hülyülni,hogy megkérdezi tőlem,h szeretsz? én meg mondom h nanáhogy!,vagy én kérdezem,olyankor azt szokta mondani,h igen,vagy,hogy szeretlek.Meg mi ölelgetjük is egymást néha.De csak azért,mert ő ilyen "kicsit perverz"(vagy hogy mondjam ezt),szal szereti a csajokat fogdosni(bár senki nem hagyja neki) meg ilyenek és akkor így ezzel szoktunk marháskodni.Általában jól elvagyunk. :)
2010. máj. 8. 18:02
 8/13 anonim válasza:

megint én vagyok(17:45)

nem ismerjük egymást valahonnan? nálunk is pont ugyanígy van :)

2010. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hova valósi vagy?Vagy a fiú nevét mondd meg.Vagy a tiédet.
2010. máj. 8. 18:18
 10/13 anonim válasza:
Kisláng..a többit nem írom itt le :) Te hova valósi vagy?
2010. máj. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!