Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Harmadszórra fordúlt elő...

Harmadszórra fordúlt elő velem, hogy megálmodtam a jövőt! Bármilyen nevetségesen is hangzik de esküszöm, hogy nem kamuzom. Megálmodom és nem hajszál pontosan de megtörténik. Szerintetek mi ez? Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 07:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Gőzöm sincs, de légyszi küldd el a jövő heti lottószámokat!
2010. máj. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát... vannak ilyen képességű emberek, erre nincs külön "magyarázat" szerintem. De nem ok nélkül kaphattad ezt a képességet, szóval figyelj oda!
2010. máj. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
63%
Legközelebb álmodj a helyesírási szótárral, hátha sikerül leírni, hogy "harmadszor"
2010. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
92%
Elmesélnéd mi volt ez az álom? Kíváncsivá tettél
2010. máj. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, amit mondtál. Nekem is volt már ilyen hasonló eset. De sajnos kinőttem. :/
2010. máj. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Velem is történtek ilyenek, pl. leginkább a későbbi lakóhelyeimet konkrétan megéreztem (sokkal korábban, hogy ez a hely ismerős és majd itt fogok lakni). Ez nem lehet bizonyíték, mert az önmegvalósító jóslat tipikus példája, de nekem roppant különös.

Volt egy nagy balesetünk, az emiatt bekövetkező műtétekre szinte már "felkészítettek". Kb. 1 hónappal előtte, amikor egyedül voltam, olyan szomorú érzések, versrészletek törtek rám, hogy könnyeztem tőle és nem tudtam mire vélni. Később derült ki a szoros összefüggés.

2010. máj. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Szerintem az ember nem képes használni az agyát. Mert honan is máshonan jönne ez a jövőkép. És sok igaz helyen találkoztam olyannal hogy megálmodta a jövő negatív élményét és tudta hogy mit nem szabad és így nem történt baj. Nem Gyakori a jövőbe látás pl: az én apám is ilyen de csak ritkán álmodik ilyet.
2010. máj. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Velem is történtek ilyenek, nem pont úgy ahogy álmodtam, de a nagy része megvalósúlt.

Példáúl azt álmodtam, hogy az egyik osztálytársam a munkahelyemre jött dolgozni, és 2 hónap múlva úgy is lett. Vagy, mikor nem volt munkahelyem, álmomban, falún láttam magamat, egy nagy raktárban, dobozok közt, és a csomagolásra is kerültem.

2010. máj. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem egyszer az történt hogy felkeltem, hogy lefogom késni a buszt. És kb 2-3 percel korábban ment el és tényleg korábban jött a busz. Lehet hogy véletlen, de ki tudja??
2010. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Ez egy nagyon érdekes dolog, én pl most a hétvégén álmodtam Webberrel, hogy kiesik mit ad Isten, ugyanabba a kanyarba ahol álmodtam kiestett, nekem már volt kb 20 ilyen alkalom hogy megálmodtam a jövőt, betegségektől kezdve esküvőig mindent. Elég rosszul érzem magam tőle, de kibírható,figyelj mindig mit álmodtál.
2010. okt. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!