Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Harmadszórra fordúlt elő...

Harmadszórra fordúlt elő velem, hogy megálmodtam a jövőt! Bármilyen nevetségesen is hangzik de esküszöm, hogy nem kamuzom. Megálmodom és nem hajszál pontosan de megtörténik. Szerintetek mi ez? Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 07:46
1 2
 11/15 VLLBalázs válasza:

Én is ilyeneket álmodok.Kb két hét különbséggel!. Csak nekem ez úgy megy hogy megálmodom! Amikor felkelek azt hiszem hogy semmi jelentősége és telnek a napok és egyszer csak megtörténik és amikor megtörténik akkor bevillan az álmom! Valamikor amikor pl beszélek mással álmomban és az életben is megtörténik akkor még a beszéd is ugyanaz!

Amikor először történt velem nagyon megijedtem! Még el is sírtam félelmemben! Akkor ötödikes voltam! Most nyolcadikos vagyok és 14 éves.

2013. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Ercsykee válasza:

Szia!

En is szoktam"elore almodni,,. pl... tori dolgozat valaszait, vagy hogy mi tortenik egy het mulva... En utanna olvastam es azt irtak hogy mar lehetett elozo eletunk vagy valami ilyesmi... De bovebben valamilyen alomfejto konyvbol tudsz meg.

2013. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Dorina90 ***** válasza:

Én egy ilyen embert ismerek: Alice Cullen XD

De ezt félretéve elhiszem amit írsz...

2013. febr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Szia!

Nyugodj meg ez nálam is már megtörtént ugyan így háromszor, és min a három alkalommal hajszálpontosan ugyan az volt...

Én se nagyon értem, de örülök, hogy ilyen képességem van.


UI: csak 2 volt álom, a 3. egy látomás volt

2013. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Nem tudom de én is így vagyok vele nem te vagy az egyetlen én is azt hittem hülyeség de nem.

Nem tudom meg mondani mi ez de szerintem ez egy olyan képesség amit fel lehet használni csak meg kell tanulnod irányítani.

2014. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!