Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy valóságban még szűznek...

Egy valóságban még szűznek milyen lesz, ha tudatos álomban létesít szexuális kapcsolatot? 17/l

Figyelt kérdés

2017. júl. 27. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Megdöbbentően olyan, mint a valódi.
2017. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel fingod sincs, hogy milyen a szex ezért kb semmilyen.
2017. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#3-mal értek egyet, még szűzen szexeltem tudatos álomban, és olyan volt, mintha maszturbálnék, pedig tanúsíthatom, a szex nem olyan.
2017. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#4 és miután a valóságban megtörtént, az álomban is más lett?
2017. júl. 27. 16:33
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Terhes leszel
2017. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, azóta álmomban nem volt (gondolom már kielégültem) de majd értesítelek, ha lesz
2017. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Lufi. Abba valami amivel fel lehet tolni. ceruza? Természetesen a lufit ellátni valamilyen síkosítóval. Majd meleg vízzel feltölteni a lufit. Ez a fürdőszobában könnyen megoldható a zuhanyrózsa levételével.

Az élmény a kitöltöttség érzést hivatott szimulálni, de messze van a valóságtól, amikor hús a hússal.


Tudatos álom. Nekem túl száraz volt álmomban, kellemetlen volt. Az ilyen szexuális álom tudatos álom nélkül is megvalósul, ha sokat gondolkodik a "milyen lehet" kérdésén, de maga a vágy is álomteremtő.

#3 voltam.

Úgy tűnik zavarja az igazság a moderátorokat.

2017. júl. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!