Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom rengetegszer...

Miért álmodom rengetegszer azt, hogy repülök?

Figyelt kérdés
Legtöbbször elkezdek szaladni, majd mintha egy lépcsőn felsétálnék magasabbra, és onnantól kezdve csak suhanok, lebegek! Hetente többször álmodom ezt! Zuhanni is szoktam, de mindig felébredek mielőtt földet érnék. Ne nevessetek ki, de én úgy gondolom, hogy lehetséges, hogy amíg élünk sosem tudunk "földet érni".

2018. jan. 16. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is rengetegszer álmodtam régebben, hogy repülök. Nem tudok az okát. Zuhanni mondjuk nem szoktam.
2018. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szeretned a gatlasaidat ledobni magadrol es csak ugy repulni. Szabad akarsz lenni.
2018. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ilyet álmodni. Én helyből is fel tudok szállni, nem kell szaladni. Az egész testemben, de főleg a felső testemben érzek egy felfelé húzó erőt olyankor, mikor felemelkedek. Szóval hihetetlenül realisztikus.

Mondjuk én vadászpilóta szeretnék lenni. Biztos amiatt álmodok ilyeneket.

2018. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 flying whale ***** válasza:
Régebben én is sokszor álmodtam, hogy repültem, az életem is párhuzamosan kellemes volt, sikerekkel teli stb. Aztán volt egy időszak(pár év), amikor rengeteg nehézség és probléma volt az életemben, akkor egyáltalán nem repültem az álmaimban.
2018. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szabadságvágyadat álmodtad meg.
2018. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Érdekes, köszönöm a válaszokat :) Nekem az életem évek óta egy kalap kaki... :(

Szóval nem hiszem, hogy ezzel lenne kapcsolatos. :(

2018. jan. 28. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!