Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfi mennyire illik...

Bak férfi mennyire illik össze skorpió nővel?

Figyelt kérdés

2023. febr. 14. 19:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hol a szaturnuszod? Mi van a 2-es házban?
2023. febr. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11

A 2-es házhoz közel a hold-szaturnusz együttállásom van.

Az 1. ház legvégén. Mondták hogy ilyenkor már a következő házhoz számít, de illik a leírás mindenhogy, minket házhoz.

2023. febr. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
mindkét házhoz
2023. febr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok expert még, de a Hold-Szaturnusz ugye egy erős érzelmi korlátozás, egyes házban depresszió, önbizalomhiány, kettes házban is érezheted úgy, hogy nem érdemled meg az anyagi javakat, túlaggódod, nagyon spórolós vagy, irtózol bármi kockázattól, döntéstől. A 8-as házas Vénusz "csak" annyi, hogy partnertől vagy örökségből jöhet pénz - de ez nem feltétlenül azért, mert gonosz számító *** vagy. Érdemes ilyenkor ennek a pszichológiai okait megnézni, mondjuk ha a családod utált minden pazarlást vagy úgy általában gonosznak tartja, aki gazdag.
2023. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14 Igen, amit írtál annak nagy rezse igaz. Felfedeztem, meg tudatosítottam, de ezzel meg is állt a dolog. Nem tudok vele mit csinálni sajnos.
2023. febr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egy kecskebak egy skorpióval? Szerintem semmenyire mert a házi kecske az az emlősök (Mammalia) osztályának párosujjú patások (Artiodactyla) rendjébe, ezen belül a tülkösszarvúak (Bovidae) családjába és a kecskeformák (Caprinae) alcsaládjába tartozó vadkecske (Capra aegagrus) egyik alfaja. Míg a skorpiók (Scorpiones) az ízeltlábúak (Arthropoda) törzsében a pókszabásúak (Arachnida)) osztályának egy rendje.

Tehát mint látható, rendszertanilag nagyon távol állanki egymástól, és a kecske jóval nagyobb mint a skorpió, szóval nem párosodhatnak akkor sem ha szeretnének :(

2023. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!