Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák vagyok, és egyáltalán nem...

Rák vagyok, és egyáltalán nem jövök ki a Halak jegyűekkel - miért?

Figyelt kérdés
Sokszor mondják, hogy a Rák-Halak páros a legjobb, de én viszolygok tőlük... Visszanézve a kapcsolataimat, inkább a szűz lányokkal... Mármint Szűz lányokkal voltam el a legjobban, de még a Kosokkal, Bakokkal, Ikrek valamint Vízöntő lányokkal is jobban kijöttem, mint a Halakkal... Vajon miért lehet ez?
2023. júl. 6. 17:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Miért 20-as ismered őket a magánéletben?


Megnyugtathatod magad csak mutogatták a nagy keményet a valóságban .: Jaj beszéljük meg! Egyáltalán NEM FENEGYEREKEK!


Mert,akik azok,NEM MUTOGATJÁK MAGUKAT A FILMVÁSZNON.


Einstein pedig szinte fogyatékosnak volt kiskorában nyilvánítva 5 éves koráig nem beszélt.

2023. júl. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ismerem mindet személyesen főleg a Bon Jovit, jó fej a feleségét is ismerem.

https://www.youtube.com/watch?v=8EnPHiXmhXs

A Chuck is boldog amúgy, és amúgy is sok halakat ismerek közelről, de te milyen jegy vagy ennyi észel?

2023. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A Rák - Halak párosítás akkor működik a legjobban, ha a férfi a Halak és a nő a Rák. A Rák férfiakhoz sokkal jobban illenek a Skorpió nők.
2023. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Lehet hogy azért,mert mert mindketten vízjegyűek vagytok,és ,,2 dudás nem fér meg egy csárdában".


Ha pedig a horoszkóp kamu,akkor meg simán nem szimpi neked a személy,a viselkedése,stb.

2023. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!