Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogy lehet, hogy Bak vagyok,...

Hogy lehet, hogy Bak vagyok, de a tulajdonságai egyáltalán nem illenek rám?

Figyelt kérdés

Bak vagyok, viszont tényleg, szinte semmi nem stimmel, mikor olvasgatom a jellemzőket, amiknek illenie ‘kéne’ rám. A leírások szerint munkamániásnak, zárkózottnak, érzéketlennek, komolynak, stb kéne lennem, viszont pont hogy egy nyitott, kedves, barátságos, beszédes embernek tartom magam (meg mások is engem), aki hangulatember, türelmetlen, szeret középpontban lenni, bulizni, és szeret lustálkodni is. Talán a maximalizmus az egyetlen ami illik rám, de az sem mindig. Oké, tudom, hogy nem csak a napjegy számít, viszont hogy lehet hogy mindenben ennyire az ellentéte vagyok annak amiket a Bak jegyről leírnak? Egyébként Rák az aszcendensem és a holdjegyem is tudtommal.

20/L



márc. 11. 20:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mert egyébként össze mossák sok helyen ikrek és Vízöntő analógiákat
márc. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!