Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ez para! Mi lehet ez?

Ez para! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

A jelenlegi holdfazisban ugy latom most a holdat hogy ugye egy vekony negyed koralak és egy ugyan ilyen félkör kilóg belőle. Mintha lenne körülötte jobban mondva indulna ki belöle egy másik hold. Nagyon hülyén hangzik tudom de látom amit látok. Konkrétam olyan mintha körzövel alulrol inditva el kezdett volna valaki rajzolni egy masik kort. Es ez nem a hold udvara, koze nincs hozza. Mondom konkretan olyan mint egy masik hold mellé rajzolva félig nem tudom jobban leirni. Valaki tapasztalt mar hasonlot?

Milyen jelenseg ez?


ápr. 11. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Hűha most már félni fogok akkor, de jó, hogy szóltál!
ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Számítottam ezekre a commentekre. Az emberek képtelenek komolyan venni a masikat ebbe a vilagban…
ápr. 11. 21:43
 3/13 Grimfox ***** válasza:
75%
Próbáld lerajzolni paint-ben, és töltsd fel valami képfeltöltőre.(pl kepfeltoltes.hu) Így leírva kicsit nehéz elképzelni, hogy pontosan mit látsz.
ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Állj le az ivással meg a drogozással.
ápr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves 22:11 érdekes nem csak én làttam hanem több ismerösöm is. Egyből ezt kell írni ugye? Ne magadbol es a sajat csaladodbol indulj ki legyszives!
ápr. 11. 23:41
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lefotózod?
ápr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
44%

Szerintem a probléma a hozzáállás.

Az emberek józan többsége lát ilyesmit, arra azt mondja, hogy valamilyen érzéki csalódás, fizika, amit nem értek most hirtelen, de biztosan normális dolog.

Amúgy is manapság rengeteg profi és hobbista csillagász lesi az eget, nyilván szólnának, ha lenne itt látnivaló.

Realista gondolkodás, ha érted.

Akinek problémája van a fejében, annak persze "para".

Komolyan gondolod, hogy te, a laikus csillagász felfedezel valamit, amit mások nem tudnak a Földön.

Nem a kérdés a gond szerintem, hanem beleírtad ezt a butaságot (para) és egy áltudományos szekcióban tetted fel.

Mintha eleve feltételeznéd, hogy ez valami természetfeletti, misztikus dolog, holott ilyen nem létezik. Nincs semmi a természet felett és mindenre van fizikai magyarázat, ez látatlanban is kijelenthető.

ápr. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Tatyó ***** válasza:

Ilyesmire gondolsz : (ha még jó a link)


(csillagot leszámítva)



[link]

ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Esetleg egy látásvizsgálatot tudok javasolni.
ápr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az simán a fény körülötte.
ápr. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!