Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió csillagjegy, vizöntő...

Skorpió csillagjegy, vizöntő aszcendens, halak holdjegyről mi a véleményetek? Milyen személyiségileg/külsőre?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 22:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Skorpió személyiség-vitalitás: szeret szemlélődni, befelé figyelni. Aktív. Elemzi az érzelmeit, folyton mindent megfigyel.

A Vízöntő is szanaszéjjel figyeli a világot, van benne némi hajlam - ne kövezzetek meg bocsi- a boszorkányságra. Ő mindenkinek a barátja akar lenni.

Ebből egyelőre lesz egy olyan Skorpió, aki akarata ellenére a fél világgal barátkozna, de közbe néha jól meg is szurkálná őket, vagy barátkozna de ő magát elrejtené. Szórakoztató egyed tud lenni az tuti, de az önbizalmát meg kell szereznie, mivel levegős-víz párosítás, saját magát egy ideig nem fogja érteni.

Szivesen elmenekülne egy adott helyzetből.

Rossz esetben szerintem ismerkedik, érzeleg, elmenekül-megijed és ha a szemére hánynak valamit akkor szúr.

Jó esetben vidám, cserfes, imádja a gyógyteákat, a masszázst, ha kap, és amúgy érdekelne hol van az Uránusza, a Vénusza :D


Külsőre nem tudom, túl összetett.

2014. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Külsőre? Komolyan? Azt gondolod, hogy a születési dátumbefolyásolja a külsőt?


A személyiségnek sincs a világon SEMMI köze hozzá, hát még a külsőnek.

2014. aug. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2-es. Te kos vagy? Esetleg nyilas.
2014. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hihi. A nyilasok hisznek a horiban. A Kosok csak abban, amiben akarnak:D
2014. aug. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, egyik sem talált.
2014. aug. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%

Nem befolyásolja a születési dátum sem a személyiséget, sem a külsőt, csak árulkodik róla. Ahogy a térkép sem befolyásolja, hol van az Velencei-tó, csak megmutatja.

De mondjuk én kos vagyok, úgyhogy abban hiszek, amiben akarok... :)

2014. aug. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
1-es, nagyon köszi :) a vénusz a mérlegben, az uránusz a bakban volt :)
2014. aug. 11. 08:11
 8/16 anonim ***** válasza:

> Nem befolyásolja a születési dátum sem a személyiséget, sem a külsőt, csak árulkodik róla. Ahogy a térkép sem befolyásolja, hol van az Velencei-tó, csak megmutatja.


Érdekes hasonlat. A probléma az, hogy a térképet a valóság alapján készítik, tehát utólagos dolog. A horoszkóp pedig előre próbálja megjósolni (kategorizálni) egy ember személyiségét egy szám alapján. Lássuk már be, hogy ez úgy baromság, ahogy van, a hasonlattal együtt.

2014. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
helikopter
2014. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy aki nem hisz benne, annak miért van ideje arra, hogy leszólja a többieket? Ez olyan, mintha egy informatikával foglalkozó oldalra mennék bibliaverseket kommentelni...
2014. aug. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!