Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpió csillagjegy, vizöntő...

Skorpió csillagjegy, vizöntő aszcendens, halak holdjegyről mi a véleményetek? Milyen személyiségileg/külsőre?

Figyelt kérdés

2014. aug. 10. 22:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Kedves #10: a te hasonlatod sem állja meg a helyét, ugyanis én nem tértem el a témától, csak kifejtettem a véleményem és megpróbáltam helyes útra terelni az embereket. Szomorúnak találom, hogy azok vannak többségben itt, akik azt hiszik, hogy egy SZÁM befolyásol egy személyiséget, ami tapasztalatok útján fejlődik az évek során.


Persze a te "helikopter" hozzászólásod biztosan relevánsabb.

2014. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Merész dolog horoszkópból külsőre következtetni,de sztem baromi szexi lehet az illető,és tudja is magáról:) Az a tipikus megközelíthetetlen ember. Persze ez csak spekuláció.
2014. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#11: Cuki vagy, ahogy vitatkozol, írj még valamit légyszi! :)
2014. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

"Merész dolog horoszkópból külsőre következtetni,de sztem baromi szexi lehet az illető,és tudja is magáról:) Az a tipikus megközelíthetetlen ember. Persze ez csak spekuláció."


Hát nem tudom, lehet :D de megközelíthetetlen nem vagyok, könnyen barátkozom és kedves próbálok lenni az emberekkel :) És amúgy fura, de nem tudok "csajozni", pedig a horoszkópom szerint lehet h tudnom kéne?

2014. aug. 12. 01:02
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen,a skorpió a csábítás és szexualitás csillagjegye, a halakat pedig körüllengi egy titokzatos hangulat,ami nagyon vonzó. Az,hogy könnyen tudsz ismerkedni és beszélgetni,azaz a szociális érzéked jól működik,a vízöntő ascendensnek köszönhető. Szerintem valószínűleg még fiatal vagy, ezért nem tudott kiteljesedni a "csábító" éned. Vagy rossz oldalról közelíted meg a csajozást. Neked csajozás terén is a befelé forduló,megértő, rejtélyes énedet kell kamatoztatnod. Ha túlságosan nyitott, hódító macsó stílust veszel fel, az nem fog jól állni neked. Még egyszer hangsúlyozom,hogy ez csak és kizárólag a horoszkópodra épülő elemzés,nem kell szentírásnak venni. Csak érdekes.
2014. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

a hódító és macsó stílus az nagyon távol áll tőlem. De amúgy azt hiszem kezdem megérteni :) mert néha mintha sikerülne, csak sajnos nagyon szerencsétlen vagyok és ha sikerülne, akkor van barátja, ezért csak félig meddig sikerül (na ez értelmes lett:D)


viszont nyitott vagyok, próbáljak meg kicsit titokzatosabb lenni? :)


megértőnek megértő vagyok. viszont szerintem ritka az olyan lány, aki illik hozzám, talán ezért se találtam még meg :)


Köszi, hogy válaszolgattál a kérdésemre, nagyon rendes vagy :)

2014. aug. 14. 02:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!