Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Össze nem illő csillagjegyű...

Össze nem illő csillagjegyű párok hol vagytok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tele van az asztrológia, horoszkóp téma azzal hogy különféle csillagjeggyel rendelkező emberek összeillenek-e. Szeretném ha olyanok írnának akik úgy gondolják hogy csillagjegyük alapján nem illenének össze a párjukkal, de a tapasztalat alapján még is összeillenek. :)


Szeretném ha látná a sok aggódó hogy nem a csillagjegyektől függ a szerelem, hanem attól hogy a két ember mennyire szereti egymást.


Mivel e témát inkább az aggódók és nem a már boldog párt alkotók olvassák, nem számítok sok válaszra, de remélem azért lesz pár.



2015. jan. 8. 19:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én kos nő vagyok rák aszcendenssel. Volt már párom mérleg, kos, bika, halak... A bikához majdnem hozzámentem, de egyik se volt az igazi. A mérleg exem döntésképtelen volt, a kos az agyamra ment, a bika, na az bonyolult volt, túl sok álarccal, a halakkal nem volt se jó, se rossz, csak olyan semmilyen. A kosról és a mérlegről biztosan tudom, hogy ideálisnak titulálják, életem két legrosszabb kapcsolata volt, de kos vitte a pálmát.
2015. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:

Nyilas -bak.

Elvileg nem a legjobb, gyakorlatilag a legjobb.

2015. jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
64%
Az a helyzet, hogy a horoszkóp egy kicsit bonyolultabb annál, minthogy napjegy alapján meg lehessen mondani, hogy ki illik össze kivel.
2015. jan. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Azért a napjegy alapján csak a bulvárlapok számolnak, ráadásul nem is egyformán. Ezért nem csak azok a felszínesek, akik csak erre hagyatkozva kíváncsiskodnak, hanem azok is, akik ez alapján ítélkeznek. Én lecsekkoltam egy pontosabbat is a családomra vonatkozólag és meglepően stimmel. És azt is megfigyeltem, hogy a tökéletes passzolás is csak ritkán eredményez jól működő kapcsolatot (igényeljük a tökéletlenség által biztosított munkát bizonyos mértékben). Szóval az én családomban is akadnak, akik a napjegy alapján a bulvárlapok szerint nem álompár, a pontosabb számítás viszont mégis igazolta a kapcsolatukat.
2015. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyu,apu..bárelváltak.de 4 évig együtt voltak,és én is lettem.

Skorpió np oroszlán férfi

Vagy a mostani nevelőapum anyuval

Skorpió nő Ikrek férfi

8 éve együtt vannak+lett 2 tesóm

Vagy én

Skorpió nő kos férfi

Elvagyunk..

:)

2015. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, örülök nektek! :)


Jöhet a következő kör, megint sok, párkapcsolat miatt aggódó kérdés van feltéve e kategóriában, várom a jó párkapcsolatban élők válaszát, akik a horoszkópjuk alapján nem illenének össze, de még is. :)

2015. okt. 25. 14:51
 17/22 anonim ***** válasza:

Ez is befolyásolja és nehézségeket ad bizonyos szintü személyiségbefolyás miatt. De akik csak e kis %u befolyás miatt nem jönnek össze egy emberrel, meg is érdemlik.

Egyébként szűz f, mérleg nő... már évek óta.

2015. okt. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Bak-nő kos-fiú.Az eddigi legjobb dolog az életemben ..lassan 4 éve.
2015. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

halak férfi, vízöntő nő


a végletekig ragaszkodunk a másikhoz, és alig bírunk egymás nélkül létezni. lassan már 4 éve.

2016. ápr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Zsinórban három vizontom volt hosszabb rövidebb ideig 1,5ev,3ev, és egy futolagos talalkozgatasok....(pár hónap) rak nő létemre ikrek aszcendenssel. Az elsőt nem szerettem, a második 3 évig tartó kapcsolatom maga volt a pokol az idő alatt épp hogy 21 éves lettem de kiorditoztam és kibőgtem a lelkem:-) Azóta képtelen vagyok már bármin sírni...felidegesiteni magam... vagy épp szomorkodni...

De a szex velük volt ezidaig a leges legjobb.. már amikor volt a három evesre vonatkozoan....:-)


Volt oroszlánom is pár hónapig passzolt sok dolog, az ízlésük felfogásunk stb de az agyamra ment és meguntam az állandó feltekenykedeset és irányítás maniajat!


Illetve volt egy szuzem ő is az agyamra ment a kenyeskedesevel.


Jelenleg egy bikaval van kialakulóban valamiféle kapcsolat eddig nagyon imádom de számomra kissé nehézkes meg és nagyon nagyon türelmetlen vagyok de úgy érzem megéri kitartani....:-) Ez nem épp kérdéshez illő mert a bika rak eléggé passzoló jegyeknek szamitanak..

2018. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!