Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Kos csillagjegyű férfiakról...

Kos csillagjegyű férfiakról tapasztalatok? Ilyen jegyű férfiak, de nők válasza is érdekelne (a többi lent)

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalatokra nagyon kíváncsi lennék kos férfiakról főleg a szerelem terén. Nagyon örülnék kos jegyű férfiak véleményeinek is, hogy ők hogyan látják saját magukat, hogyan viselkednek párkapcsolatban, amikor szerelmesek lesznek hogyan élik meg az érzelmeiket.


tehát kos jegyű férfi: kígyó kínai horoszkópban, föld elem

kos napjegy,

oroszlán hold,

vénusz a kosban,

mars az ikrekben,

merkúr a bikában,

jupiter az ikrekben,

szaturnusz, uránusz, neptunusz a bakban,

plútó a skorpióban

aszcendensét nem tudom kiszámolni, mert órára, percre pontosan nem tudom a születési idejét, a többi bolygó meg nem változott akárhogy változtattam az időt

Ha valaki aki jártas az asztrológiában, a horoszkópelemzésben és tudna nekem segíteni nagyon hálás lennék. Milyen jellemre utalhat?

Ez pusztán csak kíváncsiság erről az oldalról is, hogy vajon mennyire és mi minden hasonlóság igaz, idáig jól kijövünk, de csak mint ismerősök, barátok, nem túl régóta ismerem, de valami megfogott ebben a pasiban.



2015. júl. 13. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
A kos jegyű férfiak ugyanolyanok, mint a mérlegek, oroszlánok, skorpiók, ikrek, és a többiek. A legszembetűnőbb hasonlóságuk, hogy a családi, baráti, iskolai, munkahelyi környezet, neveltetés, elvárások és személyes meggyőződés alakítja a személyiségüket, így egy jegyen belül is lehetnek hasonlóságok és eltérések, (amit a jó asztrológia tud mire fogni természetesen).
2015. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az értékrendjük nagyon a helyén van a hétköznapokban, de nem éppen a szerelemben :) Tüzesként írom, hogy nekem egy kicsit sok :P

Munkában nagyon maximalista, jó szakember, emiatt is járnak hozzá vissza sokan.

Leginkább tekintetén látszik, hogy nem egy nyugodt természet, de ez ugyanígy van nőknél is.

2015. júl. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat

2. ezt tapasztalatból írtad, ismersz kos jegyű férfit közvetlenül? ...hát az nagyon igaz szerintem is, hogy maximalista a munkában, amit csinál, hát azt olvastam róluk több helyen, hogy nem a legmegbízhatóbb,leghűségesebb a szerelem terén, de jó lenne ha nem mindenkire lenne ez igaz :) ...különben én is tűz jegyű vagyok, oroszlán és oroszlán a holdjegyem is, de amúgy tényleg elég nyughatatlan természet ahogy látom, kíváncsi és aktív.

2015. júl. 13. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Én skorpió nő vagyok és volt kosom.Nos a szerelemben nagyon romantikus, kényeztető, önzetlen tud lenni.Szórakoztató társ is, vidám, kedves, beszédes, könnyen barátkozik.Eléggé érzékeny lélek tud lenni.A baj az lehet velük, hogy azért a sok jóságuk, kedvességük ellenére ők nem valami papucs típusok! Az önállóságukhoz, szabadságukhoz is ragaszkodnak és titkon szeretnének irányító szerepben maradni.De csak később bújik ki a szög a zsákból...Soká képesek hűségesek maradni, de inkább csak lelkileg. elég érdekes felfogásuk van a szerelemről és a barátságról.
2015. júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4-es nagyon jól leírtad a páromat.

Tipikus kos és imádom

2018. febr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!