Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Oroszlán csillagjegyű baba...

Oroszlán csillagjegyű baba tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 11. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mire vagy kivancsi?meg ha hiazel is benne, azert a jegy igy onmagaban hogy jelentgetne bmit is? Az en fiam 19 hos, oroszlan . Mit szetetnel megtudni?
2015. márc. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mennyire nehéz eset, milyen a természete, ilyenekre.
2015. márc. 11. 13:07
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem ikreim vannak, aug. 10-en szulettek tavaly, 1 lany, 1 fiu. Abban nagyon hasonloak, h mindketto vidam, mosolygos baba es nagyon jo! Konnyen alkalmazkodnak, konnyen kezelhetoek, nem hisztisek egyaltalan; csak akkor sirnak, ha komoly okuk van ra. Viszont ugyanakkor nagyon kulonbozoek is. A kislanyom imad a tarsasag kozeppontjaban lenni, enekel, sikitozik, a kisfiam viszont csendesebb. Nem hinnem, h ez horoszkoptol fugg...
2015. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nekem egy 19 hónaposom van. Egész könnyű vele... értelmes, okos. Nagyon gyorsan megtanult érthetően kommunikálni. Társasági ember, imádja, ha sokan vannak körülötte, mindig keresi a többi gyrek társaságát, 1 éves kora óta jár bölcsibe heti kétszer és imádja.

Már most meg meg mutatkozik rajta, hogy egyszer majd a minőséget fogja fontosnak tartani, ahogy azt az oroszlánokról állítják. :) Fogom is fejem, mert sem én, sem az apja nem vagyunk kényesek arra, ohgy mindenből csak a legjobbat és/vagy legdrágábbat vegyük. :)

Amúgy mákom van vele, mert tényleg nagyon jó kislány.

A hugi is augusztusra érkezik... azért izgulok, hogy milyen lesz. Jó lenne, ha hasonló lenne, és könnyű, de erre nincs garancia.

2015. márc. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lánykám 19hónapos. Augusztus 5-én született. Nagyon vidám, mosolygós gyerek, nagyon értelmes, hamar tanul, mindent maga akar csinálni már most, nagyon önálló. Nem szereti ha letámadják, de ha nem támadják le akkor nagyon hamar megbarátkozik. Akaratos, azt szereti ha ő irányít.
2015. márc. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

1. Vagyok

konnyunek azert nemneveznem,mondjuk kozepnehez. Nagyon ertelnes, okos, de epp emiatt nehezen terelgeto a figyelne, mert "atlat a szitan" es kimondottan akaratos, majacs is, ahogy egyebken abyja, apha iselegge kemenyfeju, pedig egikonk bika, nasikunk nyilas :-). Szocal talan a genetika is tehet errol,nem csak a horoszkop.


Masreszrol meg egy bujos, szeretetteljes puszikeros cicamica.


Ami a szocialuzacios keszsegeit illeti, korszajai vannak. Volt nae h okezdemenyezett., volt h akkor is elzarkozott, ha nas kozelitett. Most epp az "egyedul nagyob jol eljatszom,de ha szimpatikus vagy nekem,jatszhatjuk,amit en jatszom" korszaka van.

2015. márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem fiam van 2 év 8 hónapos lesz 25.-én.nagyon nehéz eset.bár lehet hogy most került a dac korszakba.iszonyat hisztit le tud vágni ha valami nem ugy van ahogy akarja.makacs és akaratos.szeret a középpontban lenni,jól kijön a többi gyerekkel.könnyen tanul és megérteti magát(még nem beszél)nagyon bújós,puszilgotós fajta.mindenkinek köszönget az utcán is.azt tudja mondani hogy "szia".minden apróságnak nagyon tud örülni.nagyon szeretem de nehéz vele az biztos.nyáron jön a kistesó kiváncsi vagyok menyire lesz féltékeny.mert sokszor még az apjára is az:)de a pici babákat imádja.
2015. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert bárkinek mondom hogy augusztus 10-re várjuk mosolyog, hogy kemény lesz, kössük fel a gatyát, mert elég határozott, erős jegy. Anyukám is oroszlán és hát belőle is kiindulva kicsit aggódom azért;)
2015. márc. 11. 13:46
 9/16 anonim ***** válasza:
Valóban így van, az oroszlán határozott, erős jegy.
2015. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok, az ikres anyuka :) Nekem augusztus 10-en szulettek, es semmi gond nincs veluk :)
2015. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!