Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy Bak csillagjegyű nőhöz...

Egy Bak csillagjegyű nőhöz tényleg igaz hogy annyira illik a Bika jegyű férfi?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból szerettem volna kérdezni, mert olvastam róla valahol. Ha esetleg tud erről valaki valamit hogy miért stb. akkor szívesen olvasnék róla. Köszönöm előre is!

2015. aug. 22. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
szomorú h felnőtt emberek ilyesmiben hisznek... ha már ezt beveszitek akkor mi van a többi sz arsággal amit a politikusok mondanak vagy ami a TVből árad??!?! ezért tart itt a világ mert ennyi hiszékeny, tudatlan ember van akik bekajálnak minden sz art és úgy irányítják, formálják őket ahogy a hatalom akarja..
2015. aug. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
2015. aug. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Hogy két ember mennyire illik össze, azt nem az határozza meg, melyik hónapban születtek.
2015. aug. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem azért kérdeztem mert én annyira hiszek az ezotériában csak érdekelt volna egy normális felnőtt válasz ha már itt tartunk ;)
2015. aug. 23. 15:30
 5/5 anonim ***** válasza:
35%
Kaptál hármat is.
2015. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!