Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Skorpiók. Írnátok magatokról...

Skorpiók. Írnátok magatokról pár dolgot?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokra gondolok, amelyek nincsenek benne a jellemzésbe. A bosszúállás, hangulatingadozás, félelmetes, rejtélyes dolgok jellemzőek rátok. Ezen kívül? Tudnátok még mondani rátok jellemző dolgokat? Pl. mit szerettek vagy mit utáltok? Mi fog benneteket egy emberben? Mi az amit utáltok egy emberben? És tényleg utáljátok ha faggatnak titeket? Hogyan lesztek szerelmesek? Ilyenekre lennék kíváncsi. Várom a válaszaitokat?

2016. febr. 22. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Rám ezek közül például egyik sem jellemző. Nem vagyok bosszúálló, mert se időm, se energiám ilyen kicsinyes dolgokkal törődni.

Félelmetes végképp nem vagyok, sokkal inkább kedves, udvarias és mosolygós.

Rejtélyes sem vagyok, csak úgy gondolom nincs mindenkinek köze a dolgaimhoz.

És így tovább.


1. Mindenkiben más fog meg. Még olyan is van, hogy valakinek a hangja.

2. Összevissza beszélést és sűrű vélemény változtatást nem szeretem. Kiszámíthatatlanságot, megbízhatatlanságot.

3. Tőlem lehet bátran kérdezni akármit.

4. Pont úgy leszek szerelmes, mint a többi ember. Talán hamarabb fellángolok, de rövid időn belül el tudom dönteni, hogy az illető megfelelő-e, magyarán a lángolás olyan hamar távozik is.

2016. febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?

Te megmondod, hogy mi jellemző rám, és írjak még pár dolgot?!


Pld. egyáltalán nem vagyok bosszúálló! Kifejezetten rühellem a bosszúállást.

Ki az, akinek nem ingadozik a hangulata?

Mik azok a "félelmetes, rejtélyes" dolgok, amik jellemeznek?


Nyitott vagyok, toleráns, kreatív.

Lusta, a külsőségeket egyáltalán nem tartom fontosnak. Tökéletesen jól érzem magam egy 5 éves vászon tornacipőben, nem kell a lábamra 40 000 Ft-os sportcipő.

Vagyok annyira igénytelen a külsőmmel kapcsolatban, hogy pld. fésülködés nélkül menjek le a boltba - de ez nem azt jelenti, hogy ápolatlan lennék.

Mi fog meg egy emberben: kisugárzás, intelligencia, humor, tolerancia.

Mit utálok: aljasság, képmutatás, butaság, szűklátókörűség.


"Pl. mit szerettek vagy mit utáltok? "

Mire gondolsz?


Az, hogy utálom-e a faggatást, attól függ, hogy ki- milyen témában- és milyen céllal faggat.


"Hogyan lesztek szerelmesek?" - Úgy, hogy beleszeretünk valakibe.

Én speciel 16 éve szerettem bele a páromba, egyetlen este alatt - azóta eltelt 30 év, és a mai napig együtt vagyunk, el sem tudnám képzelni az életem nélküle.

2016. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

16 éve = 16 évesen

Bocs!

2016. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Skorpió vagyok, a pasim is, nem jellemző ránk a bosszúállás egy csöppet sem, elég könnyen elengedjük, ha valaki átcseszett, túllépünk az ügyön, és nem nézünk vissza. A hangulatingadozást sem vettem nagyon észre rajta, de szerintem én is eléggé nyugis vagyok, félelmetes, rejtélyes dolgokat sem művelünk, teljesen normálisak vagyunk. A két előző pasim is Skorpió volt mellesleg, kiegyensúlyozott, normális emberek.


Szóval ezek pont nem jellemzők ránk.


Mi jellemző?


1. A világnézetünk, politikai nézetünk hasonló mind a négyünknek. Hárman is magánnyugdíjpénztár-tagok maradtunk (3 millióból már csak 59 ezer van meg), néha járunk tüntetgetni ilyen-olyan ügyekben, nem akarjuk kitoloncolni a migránsokat, rosszul vagyunk bizonyos politikusoktól, hazugságoktól stb.


2. Nem vagyunk vallásosak, van, aki meg van keresztelve, de senki sem gyakorolja.


3. Szeretjünk a jó kajákat, a jó borokat, kicsit sportolgatni, a szexet is szeretjük :) Hárman közülünk eléggé szeretünk öltözködni is, de nem esünk azért túlzásba.


4. A pénzügyekben elég tudatosak vagyunk, nem szórjuk, de nem is spórolunk vészesen. Az biztos, hogy nem fogunk sosem eladósodni, a takarón túl nyújtózkodni, de betegesen spórolni sem, és ez jó, mert így anyagi dolgokon nincs sok vita.


5. A horoszkóp-könyvek állításával ellentétben egyikünk sem különösebben féltékeny. Volt viszont korábban egy Skorpió pasim, aki betegesen féltékeny volt. Ha faggatnak bennünket, amikor nem akarunk valamit elmondani, azt persze utáljuk, de ezt mindenki utálja, ezért nem is szoktuk faggatni a másikat, kivéve ez a féltékeny ex.


6. Mit utálunk egy emberben? Ha manipulatív, energiavámpír, rasszistak, buta stb.


7. Mi fog meg egy másik emberben? Engem az esze, a pasik közül a mostanit a segítőkészség, a nyíltszívűség fogja meg a legjobban.


8. Hogyan leszünk szerelmesek? Én fokozatosan, a fiúk szerintem gyorsabban.

2016. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Amúgy ezeknek a horoszkópos dolgoknak általában semmi alapjuk, csak a Forer-hatás miatt elhiszik az emberek.

Itt van hogy mi az: [link]

Legalábbis az ilyen magazinos-újságos horoszkóp biztos hülyeség, de amúgy azt el tudom képzelni, hogy van olyan, aminek van valóságalapja, és majdnem olyan, mint a horoszkóp (vagy egyszerűen hozzáértők által csinált horoszlókozás).

2016. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Blade Bone ***** válasza:

Én boszúálló vagyok, ha valaki nem úgy viselkedik velem szemben, ahogy egy emberrel kellene, azt bizony visszakapja, lehet nem rögtön és nem is egy hét múlva.. De én sosem felejtek. Ezért szeretem csak is a korrekt emberek társaságát, azokat, akikkel őszíntén lehet beszélni. Nagyon jók a megérzéseim, kb 99 százalékosak, rájövök mindig ha valaki át próbál verni, vagy épp hazudik és a titkok is csak akkor maradnak előttem titkok, ha hagyom hogy azok maradjanak. Féltékeny típus vagyok, pokolian, de nem az a fajta aki ezzel terrorizálja a másikat, legalábbis amíg bízom benne, mert ezt nálam egy apró hazugsággal is el lehet veszíteni. Szeretek szabad lenni és amíg van bizalom, engem nem érdekel mit csinál a másik, csak tudjam, érezzem hogy én vagyok számára az egyetlen.

Szeretek beszélgetni, terveket szövögetni, imádom a természetfeletti dolgokat és a fellegekben járni, valamint kb mindent ami lehetetlennek tűnik.. Mert egészen egyszerűen zsigerből jön, hogy megoldjam a lehetetlent és ámulatbaejtsem az embereket. Akibe szerelmes leszek, azért bármit megteszek, és ha azt mondom lehozom neki a csillagokat, akkor az úgyis lesz! Addig nem tudok megnyugodni, míg a másikat nem látom boldognak és elégedettnek.

Szeretem ha egy lány beszélget velem mindenről és meghallgat, ha esetleg hozzá is tud tenni az ötleteimhez és emellett még egy kis pajkos játékosságot is bele tud csempészni a beszélgetésbe, akkor az maga a szerelem :D ^^ nagyon hamar átveszem az ilyesmit és imádok játszani. A természetet, a lenyűgöző dolgokat, szóval ha ezekben valaki partner, akkor azt egy életen át szeretem és sosem hagyom el. Nem is csalom meg!

2016. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Bosszúállás, hangulatingadozás igaz a faggatós dolog is..de szerintem ez nem csak skorpióknál van..

A kétszínűséget, azt amikor egy ember nem veszi észre hogy túl sok ezeket utálom.

Szarkasztikus vagyok.

Kulso megfog belső megtart

2016. márc. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Lássuk csak, először is tisztázzunk valamit, komoly bosszút csak nagyon ritkán csinálok, fejben megterbezem ugyan, de nincs energiám meg kedvem sem ilyenekkel egy alváson túl foglalkozni. Inkább csinálok valami szórakoztatót,hogy ne rontsam el a másnapi kedvem átkozódással.


Válasz:.no nézzük szeretem a kedves vidám embereket páromnak is ilyenre vágyok aki mindig ott van nekem egy rossznap után. Nem kell hogy beavasson a titkaiba, de ha megteszi kitüntetésnek veszem és büszke vagyok rá.

A becsületem érték, de nem mindenem. Így néhány törvényem felette ál. Így a titkodat még egy csúnya válás után is a sírba viszem ha nem adsz hasonlóiab komoly okot a kitálalásra.


Utálom a csőlátókat, a hazudozókat, a kiváltságosokat, a korruptakat valamint az erőszakosakat és az árulókat


Ezeket kerülöm, de gyorsab kihoznak a békerűrésből ha a figyelmükkel tüntetnek ki engem vagy a környezetem.

Az ilyenek miatt mondják, hogy a akorpió bosszúálló

2016. aug. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A skorpió önző, makacs, irigy és rugalmatlan. 25 évet éltem egy skorpióval. Az hogy mennyire bosszúálló majd most kiderül...
2017. ápr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!