A mérleg férfi?

Figyelt kérdés

A mérleg férfi hogy viseli ha a párja sír?Ideges lesz vagy lenyugtatja?

Mennyire türelmes?



2016. márc. 21. 21:15
 1/5 anonim válasza:
Ez nem csak a csilagjegytől függ Egy csillagjegybe rengeteg tulajdonság belefér gyakran ellentétesek is. És sorolhatnám még , hogy mennyi tényező közre játszik egy emberi jellem kialakulásában. De például nekem mérleg párom van és mindig próbál megvigasztalni. Nagyon megértő és együttérző.
2016. márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
91%
A mérleg nem férfi, hanem egy mérőeszköz, amivel például a parízert mérik le neked a boltban.
2016. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

na majd kimoderálnak téged is, mint engem, amikor azt írtam, hogy a mérlegeknek nincs neme :D


egyébként ha a kérdezőt komolyan érdekelné az asztrológia, akkor tudná, hogy a csillagjegy csak egy a rengeteg jellemző közül, pontos születési időből és helyből tudnak mindenfélét kielemezni az asztrológusok (amit aztán vagy elhiszel, vagy nem). de tudnám, miért nem próbálják inkább megismerni egymást az emberek, ahelyett, hogy születési dátumból próbálnak jellemrajzot csináltatni róla...

2016. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
régebben hittem az asztrológiában, most már nem annyira, de annyit írnék, hogy ehhez a kérdéshez nem a nap-, hanem a holdjegyét nézd inkább, csak ahhoz kell a pontos születési ideje
2016. márc. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Több Mérleg barátom is volt, és mindannyiuk nagyon jól kezelte azt, amikor ki voltam borulva. Én azt a következtetést vontam le, hogy általában nyugodtak és toleránsak.
2016. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!