Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika férfiak, mennyire vagytok...

Bika férfiak, mennyire vagytok hüsegesek es öszintek egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Az asztrológia szerinted csak ennyiből áll ? Hihetetlen mennyien nem bírják felfogni, hogy nem. A bika férfi búvár szintű elemzés.
2016. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak kivancsi voltam ra Na!!valahol azt irjak h a leghisegesebbek valahol meg azt h nem!Csak erdekelt vajon melyik,tudom h ez is szemelyisegfuggo de megis erdekel mennyire igazak ezek a jellemzesek.
2016. dec. 15. 12:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy bika párom volt. Ő volt a legkevésbé megbízható :)
2016. dec. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a bika férfi az minden csak nem hűséges.
2016. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Melyik férfi az?
2016. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 3847 válasza:
Az évkőrben a kosban indul be természet. Akkor van az hogy hetente kell nyírni a füvet. A bikában a természet már virágzik, a madarak fészket raknak minden a szaporodásról szól. A bika nap jegyben született, jellemzően az érzékei vonzásában él. A sex, naponta kell neki, ahogy a finom kaja, bor és a kényeztetés. A másik erős motiváció a düh. Nagyon könnyen sértődik, rúgja a port, fújtat és addíg megy míg le nem szúrják. Ha motivált, akkor hatalmas súlyokat és terheket képes megmozgatni, legyen az hobbi v. munkaválhatatos benne. Nem szabad vele őszintének lenni. Meg kell vezetni, ezért van vaskarika az orrában. Ezt inteligenciának nevezem. Nőként legyél királynő, sexi, főzzél finomakat, legyél inteligens, emelkedj felűl az egódon. Hitesd el vele hogy ő irányít. Ha képes vagy rá, akkor élvezetben és földi javakban gazdag életet élhetsz mellette.
2016. dec. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 apababa ***** válasza:
Most már értem miért ilyen tartósak a magyar kapcsolatok. Az évkönyv mindent tud.
2016. dec. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Are You Scorpio ***** válasza:
"Birka ferfiak"-nak olvastam :D
2016. dec. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
35%
Semennyire. Minden nőt megdugok, aki hagyja. Nemrég a karácsonyi vásárban összekancsitottam egy asszonnyal, kb. negyven lehetett. Fél órán belül egy kis panzióban voltunk, még a pulcsiját se vette le, csak a nadrágját tolta le s fetérdelt az ágyra. Mire visszaértünk a forraltboroshoz, már ott várták a gyerekei meg a férje, akik addigra tértek vissza a korcsojázásból.
2016. dec. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!