Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha skorpió az aszcendesem...

Ha skorpió az aszcendesem akkor milyennek láthat a külvilág?

Figyelt kérdés
Mert azt hallottam, hogy az aszcendes a külvilág felé mutatott énemre jellemző. Tehát egy skorpió aszcendesre mi a jellemző?
2010. máj. 6. 18:37
 1/8 A kérdező kommentje:

aszcendensem*

aszcendens*

2010. máj. 6. 18:39
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is az van. :D

Háát sötét szem, haj, bőr ált.

De én se tudom pontosan, én is kiváncsi vagyok.

2010. máj. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is skorpió az aszcendensem!:) Viszont kétlem,hogy a külső jegyekre gondoltál, vagy igen? Mert külső megjelenésem a sima horoszkópomnak megfelelő. De mivel úgy vélem nem erre gondoltál,így eléggé érdekesnek találom a kérdésed,jó:) Annyit tudok csak,hogy tulajdonságainkat tekintve sok van bennünk az aszcendens általi jellemből és most elgondolkodtam... lehet ebben valami igazság,hogy a külvilág inkább az aszc.-ünket látja...
2010. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Vonzónak, magnetikusnak, sexinek, titokzatosnak, makacsnak, magabiztosnak, ha bedurvulsz kegyetlennek (bár nem hiszen te vagy az akivel annyit kötözködnének :), inkább tartanak tőled).

Pussz,

e

2010. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Az érzelmi szélsőségek embere. Hol szeret, hol gyűlöl. Támadva védekezik. Féltékeny hajlamú. Hajlamos a bosszúra, a gyulölködésre. Erős szuggesztív akarata van. Kiváló megfigyelő, kifürkészi mások hátsó szándékait, gondolatait. Általában érdekli a misztika.

Külsőleg: szúrós szemek, sötét, erősszálú haj, markáns orr, erős termet "


ezt egy honlapon találtam!nekem is skorpió az aszcendensem és sajnos 99%ban igaz.

2010. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19.02-es vagyok és megdöbbentően igaz!:) Rám nem 99,hanem 100%ban megegyezik az összes amit ide leírtatok. Nagyon komoly.:)
2010. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

15:26


Ezekkel a külső jellemzőkkel most konkrétan egy orkot írtál le xD No, félre a tréfát. Az én "sima" horoszkópom skorpió, és úgy is nézek ki - elvileg. A szemem rikító zöld, a hajam alapjáraton barna és nem vagyok egy debella nőszemély, de a többi stimmel :D Egyébként érdekes, hogy rám szinte semmi nem jellemző a skorpióságot illetően, színtiszta ikrák vagyok, talán az aszcendensem miatt.

2010. máj. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kedves 08:12!

én csak egy honlapon lévő elemzést másoltam be:);)egyébként amit leírtál a külsőségekről az rám tökéletesen igaz:P pedig csak az aszcendensem

2010. máj. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!