Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a bika férfiak?...

Milyenek a bika férfiak? Milyenek mikor szerelmesek? Mi a véleményetek bika férfi- skorpió nő felállásról?

Figyelt kérdés
2018. dec. 1. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

Olyanok mint a majom, mérleg,...


SEMMIT nem jelent a horoszkópusz marhaság!

2018. dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Én skorpió férfi vagyok és a barátnőm ill. a legjobb barátom is bika. A bika az állandóságot szereti és kissé nehéz kimozdítani otthonról, viszont megbízható társ. Inkább a skorpió nőkkel szokott gond lenni, mert sokszor túlságosan uralkodóak, amit a bika nehezen tűr, mert elég makacs. Ettől függetlenül szerintem jól működhet a kapcsolat (legalábbis nálunk működik nagyon-nagyon régóta).
2018. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

40+-os bika aszcendensű ffi vagyok.*

Az aszcendens 40 felett az asztrológusok szerint jobban jellemzi az embert, mint a fő jegy, ami nálam a KOS.

Jómagam azt tapasztalom, ahogy a bikákra jellemző, hogy az élvezetek, művészetek, stabilitás, kényelem, jó közérzet egyre fontosabbak. Nekem sok tekintetben rengeteget változott az ízlésem, a művészetek és a komoly értékek is jobban vonzanak.

Egy nő partnereként engem a megbízhatóság, gálánsság jellemez, élvezetközpontúan, de nem évhajhászként. Magam is szeretem az állandóságot, tehát (de fiatalon sem) sosem kerestem futó kalandot, ha valaki a párom, akkor felvállalom és akkor csak ő van. (Mármint párkapcsolati aspektusban, de nem korlátozok senkit semmiben.)


Volt skorpió barátnőm, bár akkor kosabb voltam, nem ennyire bika. De van most közeli nőbarátom skorpió érintettséggel.


Érzésem szerint a bika masszivitása, stabilitása a skorpió vehemenciájával kiegészítik egymást. Most is simán bejönne egy skorpió hölgy páromul, mert a vérmessége és az én kényelemszeretetem (ami azért nem eltúlzott) jól működne, tolnánk egymást előre az életben.


A fent leírtak empírikus megfigyeléseken alapulnak (saját tapasztalat) de nem tudományos megalapozottságúak, úgyhogy ennek tudatában értelmezzétek a válaszomat.



* kérem a hókuszpókuszt kiáltó szkeptikusokat, hogy lapozzanak tovább, nem ők a célcsoport a válaszomnak

2018. dec. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Anyukam skorpio es most bika pasival van egyutt. Tok jol kijonnek. Szerintem jo paros :)
2018. dec. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
A egyik legjobb. Többet is ismerek, jókedélyűek, nyugodtak, kicsit kényelmesek. A párjukért, családjukért mindent megtesznek. Mivel én is bika vagyok, nem nehéz őket kedvelnem.
2018. dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A horoszkóp legjobb párosítása konkrétan :)
2018. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Többet ismerek ilyet jónak tűnik a kapcsolatuk. Unokatesom is skorpió a férje bika, imádják egymást. De ez nem csak a napjegytől függ ám.
2018. dec. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A Tibirol is legyszi...
2018. dec. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Több Skorpió-Bika párost ismerek, de mindegyik esetben a nő a Bika. Ez nem azt jelenti szerintem, hogy fordítva nem szerencsés felállás, csak így jött ki. Egyébként jó, összeillő pár szerintem, és ha a horoszkóp többi része is szinkronban van, gyakori köztük a tartós kapcsolat. Kiegészítő jegyek, sok bennük a közös, de van annyi ellentét is, ami izgalomban tarthatja a kapcsolatot, plusz tudnak egymástól tanulni is. A Bika ragaszkodó típus, nehezen enged el dolgokat (elveket, embereket, tárgyakat is), ez a Skorpióra is igaz, de ő ha valamit elveszít vagy összedől körülötte, abból könnyebben képes újra felállni és még erősebben. A veszteségek ugyanúgy fájnak neki, de nem törik meg, nagyon szívós csillagjegy. De mivel te vagy a Skorpió, gondolom felesleges ezt magyaráznom.

Hét éve élek egy Bika férfival, nagy vonalakban ez jellemző rá:

A szerelemben, ismerkedési fázisban megfontolt, de kitartó. Nem kapkod el semmit. Mi már előtte is ismertük egymást, így volt ideje messzebbről is megfigyelni, ettől függetlenül nem rontott be ajtóstul a házba. Nálam lassan bontakozik ki a szerelem, ő volt az egyetlen, aki egy percig nem sürgetett vallomásért. Szóval laza volt, de az elköteleződést mindig teljesen komolyan gondolta. A Bikák, ha szerelmesek, nagyon odaadóak és figyelmesek. Nem felejtik el az ígéreteiket, szeretik kifejezni a szerelmüket, ennek módja a másik féltől is függ, hogy mit szeret. Érdekes módon azt szoktak mondani, hogy rátelepedősek és féltékenyek de eddig nem ezt tapasztaltam. Illetve találkoztam ilyen Bikával is, de a többségre nem ez a jellemző. Persze azert a horoszkóp többi része is befolyásol, meg a gyerekkori kötődés alakulása. Inkább úgy vannak vele, hogy "mindegy, milyen étlapot nézeget, ha itthon vacsorázik." Inkább csak a külvilág felé szeretik mutogatni, hogy "ő az én csajom (pasim), úgy nézzél rá", de otthon nem rendeznek jelenetet, ha nincs rá nyomós okuk.

Az ágyban is szenvedélyesek és odaadóak, férfiaknál viszont főleg a Mars helyzetét érdemes még megnézni, az még több infót elárul. Szeretik, ha a társuk esztétikus, nőies és ha nyitottan, tabumentesen áll a szexhez, jó kedélyű, nem feltétlenül nimfomán, csak legyen egy természetes, szorongásmentes, egészséges hozzáállása (és szex után pizzává változik, jó nem :) ).

A javait őrzi, nagyon kényes rájuk, de akiket szeret, azoktól nem sajnál semmit. Persze azért maradjon neki is. A pénzzel jól bánik, mivel az anyagi biztonság is fontos neki, ezért hamar megtanul gazdálkodni vele. Kaja is mindig van a hűtőben, szó sem lehet arról, hogy ez másképp legyen. Sok Bika szereti a dolgok kreatív és ha egy mód van rá, esztétikus felhasználását. Az én férjem emellett kimondott gyűjtögető is, semmit sem dob ki, néha megőrjít a kacatjaival, de volt már, hogy nagyon is jól jött, hogy megtartott valamit.

Ami a hibájuk lehet, hogy túl makacsok. Kitalálnak valamit és nagyon nehezen szakadnak le arról a képről. A férjem is sokszor eltervez valamit és amikor felvetem, hogy az nem lesz úgy jó, nem hallgat rám. Ez nekem rosszul esik, neki meg szintén, mert úgy jön le, hogy nem bízom abban, hogy jól csinálja. Pedig de, csak nem mindig kellene a saját feje utan mennie. Nem figyel a körülményekre, úgy tervez, hogy azt hiszi, mindenkinek az akarata szinkronban lesz az övével. De ez nem mindig van így, sajnos, ezzel pedig nem számol. Ettől nagyon merevnek, nyakasnak tűnik. Az embereket is hajlamos beskatulyázni pár benyomás után.

Alapvetően jó, kényelmes és szeretettel teli velük az élet, a makacsságukat meg meg kell tanulni kezelni. Egy erőteljesebb típus (a Skorpió általában pont ilyen) segíthet felrázni őket a saját merevségükből. Egyszerűen nem árt néha, ha egy náluk akaratosabb egyén közli velük, hogy ez és ez lesz, szokjon hozzá. A szép szó és az ésszerű magyarázatok sokszor nem elegek, mert ösztönből makacskodnak szerintem.

2018. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
AKKOR MOST TIBIROL LEGYSZI
2018. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!