Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyenek a bika férfiak?...

Milyenek a bika férfiak? Milyenek mikor szerelmesek? Mi a véleményetek bika férfi- skorpió nő felállásról?

Figyelt kérdés
2018. dec. 1. 14:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

A kedden született férfiak príma partnerei a csütörtökön született nőknek, ennél harmonikusabb kapcsolatot el sem lehet képzelni!

(nőj fel)

2018. dec. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Baratom bika rak aszcendenssel (bika holddal) en rak vagyok bika aszcendenssel (oroszlan holddal)

Amit korabban leirtak teljesen igaz, nagyon lassu, nehezkes, de megbizhato, terhelheto a hulyeseggel es nagyon tud szeretni..

A kapcsolatunkban en vagyok a hangadobb es aki “haladni akar” a dolgokkal nem turom el ha szxrakszik meg morog morog dolgokert de kenyelmeben es lassusagabol kifolyolag nem valtoztat az adott dolgon. Ebbol volt par hangosabb vitatkozasunk de szepen lassan eszhez lehet teriteni ha tukrot tartasz ele :) Nagyon egoista, es makacs, viszont neveltetesebol adodoan sok dolgot inkabb ram hagy es csinalja ugy ahogy en szeretnem mert nem erdekli. ( Edesapja is ilyen, pl oltozkodes nem erdekli es minden vicces hacukat felvesz amit a Felesege vesz neki:-D)

O tipikus bika jegy nyugalmat es a kiegyensulyozottsagot kedveli, imad elmenni wellnessezgetni erre arra soha nem sajnalja a penzt ilyesmire meg a hobortjaira vagy ram de neha neha megkerdojelezi az adott dolgot hogy tenyleg szuksege van e ra de en termeszetesen ravagom hogy igen.:-)

Nagyon szexualis beallitottsagu de! A lassusaga meg a konzervatizmusa itt is jelen van nehezen valtoztat foleg magatol nem egy “tuzes” jegy vagy... vehemensebb mindent atgondol..lamental... csinalja...

Ezt a “stilust” egy vizontohoz v oroszlanhoz hasonlitva ok sokkal jobban a pillanat emberei, nem gondolkoznak csak csinaljak es iranyitjak a helyzetet, ami nem jelenti azt h a bika nem csak lassabban igy sokszor a pillanat elvesz.

Nagyon birtoklo es feltekeny, en nem mert az egom vagy az ontudatossagom az egekben van igy en nem de o okot sem ad ra.

Kulsoleg ha szamit bar en a csillagjegyek kozti osszefuggest csak apro reszletekben figyeltem meg ami “egyezik” mas vika ferfit nem ismertem.:-)

O magas, szelesebb alkat, szep arcu. Szeme a bikara leirtakra jellemzoen tenyleg szeme sarkabol “figyelo” tekintete van..:-)

Imad enni, nassolgatni a minosegi inyenc kajat....

Talan ennyi:-)

2018. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"imad elmenni wellnessezgetni erre arra soha nem sajnalja a penzt ilyesmire meg a hobortjaira vagy ram de neha neha megkerdojelezi az adott dolgot hogy tenyleg szuksege van e ra de en termeszetesen ravagom hogy igen.:-)"


Ez egy az egyben az én "Bikám", kiruccanásra (utazni szeret) vagy a hóbortjainkra nem sajnálja a pénzt, pl. totál természetesnek vette, amikor megkérdeztem, hogy mit szól, ha adott hobbimra költök most húszezer forintot, de új karácsonyfadíszekre sajnál kétezret, mert semmi baja a régieknek, minek az. Ilyenkor csak mosolygok rajta. :D

2018. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!