Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért akkor lesz minden...

Miért akkor lesz minden sikeres,ha már nem érdekel ?

Figyelt kérdés

Amikor nagyon szerettem volna valamit,igyekeztem mindent megtenni érte,akadályokat elhárítani,stb, akkor soha semmi nem sikerult,a legkisebb mértékben sem.

De amikor már nem érdekelt, vagy nem foglalkoztam vele,akkor viszont sok és kedvező alkalom,helyzet, ember jött az életembe, de olyan szinten, hogy válogathattam..

Érthetetlen,hogy ha van sors,vagy karma, vagy akármi,miért akkor adja meg a kérésre a választ,amikor esetleg már nem is emlékszem,miről volt szó, vagy az idő meghaladta. Miért nem akkor,amikor ott van az ideje, vagy a szukség ?

Én is akkor eszem,ha éhes vagyok, nem két hónappal utána.Egyébként nem irreális kérések voltak,illetve nem milliókat akartam volna,vagy szuperkocsit stb.

Sajnos, volt,hogy későn is jött,amit szerettem volna, és még bajt is okozott.


2020. máj. 24. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kergeted a pillangót, akkor elűzöd. De ha csendben vársz, a válladra száll.

Ez így működik, a legváratlanabb helyzetben történnek meg a dolgok.

2020. máj. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ó! az 1 nagyon szép, érzékletes válasz! Valóban, ha "elengeded" a témát, akkor kioldódik az a görcsösség ami akadály volt. Laza lélekkel lehet megtalálni a jó dolgokat, amit idegesen, feszülten nem találjuk, nem látjuk meg.
2020. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Amit kergetsz az menekül előled, ez így van. Ha nem akarod görcsösen, nem agyalod túl akkor sikerül. Ha elkezdesz agyalni, hogy mit, hogyan szeretnél elérni, az csak gátakat szül. Akkor már azon is agyalni fogsz, hogy ez vagy az miért nem történhet meg, ezáltal nem engeded be az életebe. Mikor elengeded megszünnek ezek a gátló dolgok.

"Uralod, ha elengeded.

Eléred ha nem kergeted.

Tiéd ha már nem akarod.

Megtalál ha nem kutatod."

2020. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A flow miatt.
2020. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy mondás. Ha megmarkolod a homokot, kifolyik a tenyeredből. Ha viszont lazán tartod, nagyrészt megmarad.
2020. máj. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy kell csinálni, mintha nem is kéne igazán az embernek, amit szeretne, nem szabad rajta gondolkodni, hogy hogyan lehetne elérni, tenni érte végképp nem szabad, hanem csak várni mozdulatlan, hogy egyszercsak megtörténjen?
2021. máj. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!