Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Dianetikát megéri elolvasni?

Dianetikát megéri elolvasni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 3. 15:57
1 2
 1/19 Grimfox ***** válasza:
77%
Ha az a szcientológusokhoz kapcsolódó dolog, amire így hirtelen gondolok, akkor nagyon nem! Az olyasmi, amit bottal sem piszkálnék, és nem azért, amiért például nem piszkálnám a Lemegetont, vagy a The Black Pullet-et. Amit a szcientológusok tanítanak, az simán csak nem igaz, de maguk a szcientológusok veszélyesek. (esélyes, hogy a kommentemet is törlik)
2021. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 B2man ***** válasza:
71%
Csak felszines olvasva, majdnem hihetö! De egyébként sefûle-sefarka...
2021. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
1-nél a pont! veszélyes, destruktív szekta!
2021. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Egy haverom mondta Hubbardra, hogy „ha írónak szar vagy, alapíts az irományaidra szektát, és akkor legalább lesznek, akik el fogják olvasni”.
2021. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
3. Én nem a szektáról kérdezek hanem 1 könyvről csak.
2021. aug. 3. 17:31
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
5: a könyv arra való, hogy bezupáljanak a szektába....
2021. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ha van egy iromány nem azt nézem, hogy ki írta, hanem hogy mit, ha barátot keresek nem azt nézem mit mond, hanem mit tesz.
2021. aug. 3. 17:32
 8/19 Grimfox ***** válasza:
Hubbard is azt mondta, hogy ha meg akarsz gazdagodni, alapíts vallást. Halála előtt visszavonta az egészet, de addigra már túl sokan voltak túl gazdagok, hogy abbahagyják. Nekem volt egy gimis osztálytársnőm, akit 15 éves korára teljesen tönkretettek. Eleve nem volt könnyű helyzetben, de ők megadták neki a kegyelemdöfést. A suliból is kihullott, és elkallódott. Még két évvel később, amikor már nem kellett a szektának sem, és elkezdett lábadozni, akkor is érezhető volt rajta, hogy csak darabok maradtak belőle.
2021. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Inkább tótawét olvasd a témában... :))) a pont helyére "a" betűt tegyél - nem engedte másképp ideírni... :-D


[link]

2021. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Engem az is érdekel, hogy tudják így befolyásolni az embert, mert szerintem lehetne jóra is használni, ha erre képesek vele.
2021. aug. 3. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!