Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hallottam olyat, hogy egy...

Hallottam olyat, hogy egy bizonyos indiai orvoslásban jártas ember össze tudta sűríteni az energiát az ujjai között és lett ott egy kis golyó. Lehet ennek valóságalapja?

Figyelt kérdés

Egy ismert embertől hallottam, igen , ha esetleg van aki még ismerné a sztorit. A lényeg hogy én nem igazán tudok hinni a spiritualitásban, mert még soha nem tapasztaltam.(maximum a saját borzalmas életem és balsorsomon kívül.)

Egy ilyen esemény esküszöm hogy hívővé tenne, igaz lehet ez és hogy lehetne eljutni egy ilyen emberhez?


2022. febr. 18. 22:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10, igen, volt egy ismerősöm, tőle hallottam először erről és mikor rákerestem egyből Balázs jött ki. Amúgy én őt kifejezetten értelmesnek tartom és latod ő is totál spirituális, már kicsit túl is tolja szerintem, amiket hallottam nyilatkozni. Bár lehet nekem is annak kellene lennem, mert balázs aztán a nagyon sikeres emberek köze sorolható. Lehet hogy “bevonzotta” a tutit. Mondjuk amilyen tapló volt fiatal korában, nem tudom az a büntető karma hol marad…
2022. febr. 19. 01:53
 12/13 anonim ***** válasza:
21%
Balázs olyan dolgokban is hisz\hitt, mint a chemtrail, kb. gyíkember szintü konteos. Az ő sikere pedig nem bevonzás, hanem jó a dumája, a humora, egyébként képes a nárcizmusát picit félre dobva értelmesnek látszani, nem mellesleg jól néz ki, a lányok is szeretik, és a fiuk is titkon Balázsok akarnak lenni. Csak hogy, ő ismert arról, hogy bárminek is lesz az influencere, csak fizess. Nos, a konteozás és az influencerkedés után már nem nehéz kitalálni, hogy bármi mellé is oda állna, csak vagy fizessen, vagy érezhesse magát különlegesnek tőle. Tádámm
2022. febr. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Grimfox ***** válasza:
100%

Kérdező, nem annyira, a N@adi bizonyos részei működnek, de nem egy olyan mindent átfogó csodamódszer, mint aminek beállítják. Van belsős tapasztalatom, és külső szemmel is figyeltem őket, és nem egy kis problémát lehet találni a tanításaikban is, a rendszerben is, és az egyénekben is, külön-külön, függetlenül attól, hogy milyen szintű "mesterek".

A szellemi élet mérőfoka nem az, hogy mennyi dologban hisz valaki, hanem hogy szükséghelyzetben hogyan reagál, és hogyan tartja magát a mindennapokban.

2022. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!