Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha úgymond kiprogramozom...

Ha úgymond kiprogramozom magam a Mátrixból és minimális szociális kapcsolatokra rendezkedek be, akkor meghalok és átkerülök egy következő szintre?

Figyelt kérdés

Ismert, hogy a világ amlyben élünk egy szimuláció. Egyre több tudós és a világ vezető szakemberei ismerik el, pedig ez negatív reakciókkal jár, mindezeket mégis felvállalják. Legutóbb olvastam, hogy egy Porsmouthi fizikus egy új fizikai törvényből ezt le is vezette. Szándékosan nem mondtam univerzumot, mert a program csak azt programozza le, amit figyelünk. Ismerős kvantumfizikából a Koppenhágai értelmezés? Minden Összefonódott részecske, a lehetséges állapot együttes egészében van hullámként, amíg meg nem figyeljük. Akkor a hullámfüggvénye összeomlik és részecskévé válik. Úgymond anyaggá, mert a részecske már az. Erről többet nem érdemes vesézni


Ismert továbbá, hogy az öreg korban azok a nyugdíjasok, akik elhagyják maguk mentálisan és már csak fekszenek vagy úgymond ; semmit tesznek, semmittevők lesznek azok meghalnak csak úgy. Minden kiváltó ok nélkül. Azt mondják rájuk, hogy túl öregek voltak végelgyengültek. Mi történt? Semmi bajuk sem volt, egyszercsak meghaltak. Ez a mai materiális tudományos terminológiai szerint lehetetlen. Nem is magyarázzák. Azt mondják végelgyengült. Azonban, ha nincsen betegség eszik rendesen, nem lehet csak úgy elmenni. Ilyen nincsen. Mi történt tehát? A Mátrix nem érzékelte, hogy jeleket kap ; a néni nem érintkezett senkivel, nem voltak szociális kapcsolatai, nem beszélt senkivel, nem járt be dolgozni, nem járt az agya már semmin. Ilyenkor a Mátrix a szimuláció lekapcsolja az egyént, mert ilyen az algoritmusa. Azt érzékeli nem lehet belőle bioenergiát fejni és mivel hasztalan a program működésése szempontjából így lekapcsolja. Az ember meghal álmában, fájdalommentesen. Már nem ébred fel reggel. Ez szokott lenni.


Ilyet nem lehet eljátszani fiatal vagy középkorú emberrel. Ott kötelezettsége van a társadalom felé. Azaz járni kel iskolába, munkába, szociális intézménybe segélyért, boltba kell menni vásárolni, ott vannak a szomszédok. Tartja egy szinten a szociális kapcsolatokat. Így érzékel jelet a Mátrix. Érzi, hogy él, még ha alacsony energiaszinten is, de az agyában levő félelmek, hogy nem jár munkába, nem lesz nyugdíja, minkor kell menni a segélyekért és mikor melyiket lehet már kérni, ezt a Mátrix életjelnek értelmezi. Az illetőt nem fogja lekapcsolni a lélegeztetőről.


- -


Most lenne egy köztes variáció. Vajon el lehet-e imitálni ezt az öregkori állapotot még munkaképes korban? Az ember aki dolgozik. Folyamatos munkája van, nem kell félni hogy kiteszik. Mondjuk egy állami aktatologató éppen ideális e célból. Mindenkivel leépíti a szociális kapcsolatait. Nem nehéz, hiszen az ilyen állásokban úgyis csak pletyiznek. Könnyű nem bekapcsolódni ebbe az egyébként is felesleges időtöltésbe. Max a kávét egyedül fogyasztja az ember két óránként.


Ha ezt a szociális kontaktust a minimálisan működteti az ember és egy ilyen rutin beszélgetésbe mindig ugyanannyi minimális energiát tesz az ember, hogy az algoritmus úgy érezze ez már csak az életfolyamat szokványos működése, nem szociális érintkezés, akkor vajon lekapcsolja az embert a Mátrix? Az idős embereknél is van egyfajta nagyon kevés interakció a környezettel. Mivel az ember számára nem érződik hangulatváltásokkal, mert már mindegy neki, így az algoritmus nem életjelként érzékeli és lekapcsolja a Mátrixból. Ugyanígy eljátszható ez vajon középkorúnál is. Ha nincsen kiugró düh, hogy miért így élek, miért ilyen az élet stb? Akkor nem adsz plusz energiát a Mátrixba sem, így úgy érzékelheti hogy már lekapcsolható vagy, hisz nem vagy az energiatermelés javára. Ugyanúgy lekapcsol a Mátrix, ha zombi leszel?



Amikor már a túlvilágon vagyok a saját spirituális tanulmányaim függvényében tudok ugrálni a síkok közt, amihez az emberek 99.9% nem ért és így visszakerül a háló miatt ide. Viszont ha ismerem, hogyan lehet így megkerülni rendszert, akkor kijuthatok evvel belőle? Ez lenne a kérdésem



2023. nov. 3. 15:07
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De az is lehet, hogy meg se halsz, így, testben kerülsz át.
2023. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyet nem lehet eljátszani fiatal vagy középkorú emberrel."


Nálunk volt a családban egy kislány, dédmamám testvére, aki mindig ravatalost játszott. Fekete ruhát vett fel, csinált szép, díszes ravatalt. És ráfeküdt, hogy meghal.

Egyik alkalommal meg is halt.

10 éves volt.

2023. nov. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
69%

Úgy látom rajtad kívűl én hiszek a Mátrix létezésében. Sajnos én nem tudok fizikus és tudományos szempontból kivesézni mindent, mert nem vagyok hozzá szakértő, de voltak pár élményeim:


A tudatos álmodást én nem arra használom amire sokan.

Eltűntetem az hamis álomhelyszínt. Egy sötét helyen vagyok, ahol zöld bináris kódok jönnek velem szemben. Kiválasztom melyikbe megyek, a végén általában ugyanaz. Sok sok piros kör energia gömbök. Itt is választottam azóta soha többet. Ez a valami berántott magába, és kb 10 percen át voltam egy bizonyos helyen.

Nem vesézem ki, mert ennek az írásnak se volt értelme, hiszen vagy egy pszichés betegnek néznek/ azt hiszik hazudok.

Feltöltöttem kettő képet amik nem sokáig lesznek fent.

Nagyon személyes, senkivel se osztottam meg, de mivel itt mindenki ismeretlen hát hadd szóljon ;)

( nem vagyok drogos, vagy elmebeteg, csak egy egyszerű lány)


[link]


[link]

2023. nov. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
75%
Az őrült sosem hiszi magáról, hogy őrült.
2023. nov. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
48%

A matrix, ha letezik is, nem ugy, mint ahogy te gondolod. Az elmeletedbol az jon le, hogy kissw primitiven ismered a fizikai vilagot. De persze el lehet szakadni a fizikai vilagtol... ezt gyakoroljak a tibeti buddhista szerzetesek is. Ok viszont nem haltak ki az elmeleted szerint.

Ja es maga Buddha sem. Akkor minden ilyen remetenek ki kellene nyiffannia, ha az elmeleted igaz lenne. Az oregek akarattal rasegitenek sajat halalukra: minden szervuk beteg, mindent elinteztek mar, nincs tovabbi motivaciojuk az eletre, igy meghalnak...

2023. nov. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Nem. Bár mást nem ismerek, aki ezt rajtam kívül megcsinálta, vagy nem ennyire, de nem halunk meg. Miért halnánk? A gyötrelem, és mocsár hal ki belőled, nem a tested hal meg. Az csak egy eszköz.
2023. nov. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
23%
Amúgy nem marhára mindegy? Az, hogy szimuláció vagy se, a lényegen semmit nem változtat.
2023. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

21 # "Igen. De az is lehet, hogy meg se halsz, így, testben kerülsz át."


Hát reméljük a legjobbakat. 👍


22 # "Nálunk volt a családban egy kislány, dédmamám testvére, aki mindig ravatalost játszott. Fekete ruhát vett fel, csinált szép, díszes ravatalt. És ráfeküdt, hogy meghal.


Egyik alkalommal meg is halt.

10 éves volt."


Köszönöm a megerősítést. Ezt is a Mátrix elméletet igazolja és azt, hogy ha nem érkeznek jelek akkor az illetőt kiveszi a rendszerből az algoritmus. Illetve itt egy hasonlóság állt fent. Mint Maria Antoanett lefejezésénél. Látjátok a program hasonlóságát? Mivel egy szőke Uralkodó fejét lecsapták, így a program úgy érzékeli, hogy a szőke nőknek nincs fejük. Mi van a fejben? Már látod, miért terjedt el annyi szőke nős vicc? A program valóraváltotta amit már látott. Ismétlési algoritmus.



23# "Úgy látom rajtad kívűl én hiszek a Mátrix létezésében."


Rengetegen hisznek benne, csak nem írnak éppen ide. Sajnos alig látogatják ezt az oldalt, topicot.


"...Egy sötét helyen vagyok, ahol zöld bináris kódok jönnek velem szemben. Kiválasztom melyikbe megyek, a végén általában ugyanaz. Sok sok piros kör energia gömbök..."



Köszönjük hogy elmesélted. Sokaknak hasznos lehet akik majd olvassák ezt!👍



# # # #

2023. nov. 4. 17:19
 29/39 A kérdező kommentje:

24 # "Az őrült sosem hiszi magáról, hogy őrült."


Akkor biztos nem tartod őrültnek az MIT szakértőjét. Tudod mi az az MIT? Ha már neked korunk tudósai, üzletemberei mind őrültek, akkor az MIT gyakorló vezető szakértőjéről csak nem hiszed azt. Ha még most is őrültnek tartasz mindenkit, akkor lehet te vagy az 😊


[link]


# # #

2023. nov. 4. 17:22
 30/39 A kérdező kommentje:

25# "A matrix, ha letezik is, nem ugy, mint ahogy te gondolod. "


Lehet, hogy nem pont ilyen. Szerinted milyen a Mátrix? Tudsz jobbat vagy csak kritizálsz?


"Az elmeletedbol az jon le, hogy kissw primitiven ismered a fizikai vilagot."


A mai fizika így képzeli el. Folyamatosan fejlődünk. Ez is sokkal jobb megközelítés, mint amivel korábban rendelkeztünk


26# "Nem. Bár mást nem ismerek, aki ezt rajtam kívül megcsinálta,"


Te csináltad a Mátrixot? :XD

És én vagyok hülye?


"vagy nem ennyire, de nem halunk meg. Miért halnánk? A gyötrelem, és mocsár hal ki belőled, nem a tested hal meg. Az csak egy eszköz.""


A test született. Aminek van kezdete annak van vége is. A tudatodnak is van kezdete? Emlékszel születésed elfőttre?


27 # "Amúgy nem marhára mindegy? Az, hogy szimuláció vagy se, a lényegen semmit nem változtat."


Te bolond vagy? Mindenen változtat. Lehet a valóság teljesen más természetű Mi itt el vagyunk tévedve. Az anyagi világot hajszoljuk. Ebben kapunk megerősítést. Evolúció, munkahelyi verseny ➡

2023. nov. 4. 17:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!