Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez? Vajon csak...

Mi lehetett ez? Vajon csak álmodtam vagy valami ezotérikus lény lehetett?

Figyelt kérdés

Reggel 8 körül úgy gondoltam, hogy visszafekszem egy picit aludni. nagyjából 30percet szundiztam, álmodtam is, majd hirtelen arra keltem fel, hogy egy női kéz hátulról átölel, miközben alszom. Kb. mint az anyukák a lányukat, vagy nem tudom. persze, mire felébredtem eltűnt. de nagyon intenzíz élmény volt.

Pozitív, meleg érzés volt, és tényleg szó szerint fizikailag is éreztem.

34 l - egyedül élek


dec. 24. 20:43
1 2
 11/12 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Amit tudunk, hogy ezotéria nincs (volt, de a mai világban már csak üres kitalációk halmaza), "ezotérikus lények" sincsenek.

Furcsa álmok vannak, nem mondod...

Nekem is volt, de azért még nem írok ki értelmetlen kérdéseket.

Agyi kémia, agyi működés, egyszer felébredsz és?

Ez semmi.

márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Byrne válasza:
Szerintem minden intenzív álomélménynek van valós alapja, ha azt érezte, és látta, hogy megölelte valaki, akkor úgy is történt. Lehetett az őrangyala is. Ezek nem szimpla álmok, ezeket úgy éli meg az ember amikor felébred, hogy tudja érzi, hogy valódi megtapasztalás volt, akár mint amit éber állapotában él meg. Egyszerűen tudja és érzi, hogy ez valóságos volt. Amik annyira valóságosnak tűnnek, azok azok is. Ezekből az álmokból viszonylag kevés van, de minél tudatosabb és spirituálisabban fejlett valaki, annál több ilyen valós álmot tud megtapasztalni. Valószínű a továbbiakban megerősítésként fog szolgálni nehezebb időkben, hogy nincs egyedül, vigyáznak rá, ne keseredjen el ha nehezebbre is fordulnak időnként a dolgok. Ha több ilyen álom valós álom jön, akkor azok mind segítenek tovább menni előre a fejlődés útján. Kicsit olyanok mint Jancsinak és Juliskának a morzsák a mesében. Amikor az ember eltévedne a fejlődésének zegzugos útján, akkor ezek mindig kapaszkodók, hogy ne adja fel, mert van jóval több és jobb és szebb annál mint amit addig megtapasztalt. Én így látom.
ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!