Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ré, az Egység Törvénye -...

Ré, az Egység Törvénye - könyvek. Ezek alapján kicsoda Yahweh? Nem emlékszem. Régebben hallgattam, de azok a részek már nincsenek meg. Kicsoda Jahve a Ré channeling szerint?

Figyelt kérdés

Teaching the Law of One, L/L Research.


És amúgy Ré vagy Ra? Mintha ez sem lenne mindegy...



jan. 3. 18:28
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
#10. Köszi! Te milyen úton jársz? Neked kik segítenek?
jan. 3. 22:39
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Jahve a kis szürkékként ismert földönkívüliek kollektív tudata. Ez az emberevő szörny hozta létre a három rabszolga vallást. Fizikailag a mars bolygó phobosz holdján vannak jelen, a szovjet fobosz-grunt2 űrszonda lefotózta és vissza küldött egy képet egy hatalmas csészealj alakú űrhajóról mielőtt megszakadt vele minden kapcsolat. Sokan, köztük Aleister Crovley is kapcsolatba lépett vele meditációval, le is rajzolta jahvét ami egy szürke idegen portréja lett.
jan. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
#12. Ez már az a csapat lehet, akik kiadták magukat az eredeti Jahvénak, nem az eredeti Jahve.
jan. 4. 00:42
 14/22 A kérdező kommentje:
#10? Jársz meg erre?
jan. 4. 08:29
 15/22 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes téma, én is szívesen olvasnám tovább a hozzászólásokat. Az is megfogalmazódott bennem, hogy vajon hogyan történtek ezek a genetikai módosítások, amik az egyes hozzászólásban olvashatók.
jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Legálisan, ingyenesen letölthető a magyar fordítás, önzetlen segítők jóvoltából, innen:

[link]

jan. 5. 18:58
 17/22 anonim ***** válasza:
Köszönöm, ez nagyon jó, hogy le van fordítva.
jan. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Szívesen. Tegnap elkezdtem és a 70. oldalnál járok.

Nagy intelligens emberek írták a könyvet. Az eleje ugyanis még nem a Ré channeling, hanem egy bevezető, de ebből átjön, hogy milyen széles látókörű személyek hozták össze a csatornázásokat és milyen hosszas és precíz előkészületek előzték azt meg.

Csak sajnos nem tudom, hogy mennyi időm lesz ezt olvasni, de mindenképpen ajánlom, eddig igazán érdekes és szofisztikált.

Régebben ugye hallgattam a yt-on, de erre a bevezetőre egyáltalán nem emlékeztem.

Arra viszont emlékszem, hogy aki kérdez Rétől, ő egy rendkívül értelmes ember és annál több is, tehát nem csak elme szinten értelmes, hanem tudatos és spirituális is. Egy ritka kincs.

Nagy volt a rálátása a témakörre. (Nem tudom, hogy él-e még.)

jan. 6. 13:51
 19/22 anonim ***** válasza:

Láttam régen magyarul a szövegét, egy kicsit beleolvastam, mert már akkor is volt róla fordítás valahol itt az interneten. Ahogyan fentebb írtam, érdekes téma ez az egész, bár a nyelvezete elég nehézkes, sok benne a szóismétlés.

Viszont vannak fent a YouTube-on nagyon jó elemző videók.


Volt annak idején egy férfi és egy nő, úgy tudom, hogy a nő volt a csatornázó transzállapotban. Akkor gondolom a férfi volt az, aki ahogy említetted, az értelmes kérdéseket feltette Rének. Én sajnos úgy tudom, hogy már nem sokáig élt utána.

jan. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Tehát úgy tudom, hogy pár évvel a csatornázások után sajnos meghalt, nem tudom, hogy mi történt vele.
jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!