Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ré, az Egység Törvénye -...

Ré, az Egység Törvénye - könyvek. Ezek alapján kicsoda Yahweh? Nem emlékszem. Régebben hallgattam, de azok a részek már nincsenek meg. Kicsoda Jahve a Ré channeling szerint?

Figyelt kérdés

Teaching the Law of One, L/L Research.


És amúgy Ré vagy Ra? Mintha ez sem lenne mindegy...



jan. 3. 18:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%

Nekem úgy rémlik hogy a Jahve csoport egy pozitív 5. vagy 6. denzitásban lévő társas memoria komplexum lehet, aki az egyik "gondnokaként" a bolygónak van jelen, elég aktív szerepen.


Ha jól emlékszem segített áthoznia marsiakat 400 000 évvel ezelőtt, és átalakítani a genetikájukat, hogy ide is alkalmasak legyenek.

Nem tudom mi lehetett a szerepe Lemúria történetében, sem pár tízezer évvel később Atlantisz történetében.


Valószínűleg jelen volt Atlantisz elpusztításánál, amit az atlantisziak elfajzás tehetett szükségesé, akik beleavatkoztak a teremtésekbe, lényeket hoztak létre, és egy nagyon sötét úton jártak.

Őket 11 ezer évvel ezelőtt elpusztították, ekkor volt a vízözön, ami viszont már része több nép teremtés-történetének.


Aztán a Jahve csoport kiválasztott egy népet, -a zsidókat- akit genetikailag módosított, őket szerette volna az emberi népek tanítójának, de ez valamennyire félre ment, a nép inkább vagyont, biztonságot, földeket akart, sem mint nincstelenül vándorolni a világban és tanítani.

A kudarc után a Jahve csoport önvizsgálatot tartott, és "nevet és minőséget változatott", az új neve nem ismert, a Jahve nép kiüresedett.

(Esetleg a Jah ve Sin Vau he név, erre mintha hivatkozott volna Ré)


Ré vagy Ra igazából mindegy, Egyiptomban Ekhnaton is biztos másképp ejtette.

jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hogy lehet Vele/Velük felvenni a kapcsolatot?
jan. 3. 19:35
 3/22 anonim ***** válasza:
77%

A Jahve csoporttal, vagy a Ré társas memória-komplexummal?

Meditáció végzése ajánlott, de a kapcsolat keresése szerintem nem igazán jó ötlet mert nagyon nehéz lehet szűrni, hogy ki jelentkezik a kapcsolatra.

A mi szintünkről kb lehetetlen megállapítani hogy egy pozitív vagy egy magát pozitívnak hazudó negatív entitás jelentkezik.


Pér hónapja volt az a magyar fiú a hírekben, akikhez ilyen entitások szültak, és rávették hogy ölje meg az apját, mert az apja majd késöbb nagyon rossz ember lesz, és az egész világnak fontos hogy meghalljon.

Szegény fiú egy tehetséges lélek lehetett, és így "elegánsan" egy életre kiiktatták a spirituális játékból.


Ez "sokszor" előfordul, néha egy anya megöli a gyerekeit (amerikában volt pár éve) néha egyéb negatív cselekedetekre vesznek rá.

Szóval bármennyire is csábító, nem javasolt a kapcsolat keresése megfelelő csapat és támogatás nélkül.

jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#3. A kérdés először a Jahve csoportra vonatkozott, de valóban az is eszembe jutott azóta, hogy a Ré társas memória-komplexummal.


Köszi a tanácsot. Nagyon sajnálom, ami a fiúval történt.


Akkor nem lehet senkitől sem segítséget kérni?

jan. 3. 20:00
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

Jézustól és az "angyaloktól" Mihálytól és a többiek nyugodtan, egy negatív nem fog segíteni.

A segítség jellege inkább ami meghatározó, ha okkult tudást akarsz, személyes sikereket és hasznot, akkor a negatív oldal fog betalálni inkább, ha egy támadástól kérsz védelmet, másoknak akarsz segíteni, gyógyítani, akkor valószínűleg (de nem biztos) a pozitív oldal képviselői segítenek.


Mózest említette konkrétan Ré, hogy még őt is simán megvezették, és ezért lett az "ószövetség istene" olyan, amilyen, mert a kérései-kérdései egy idő után a népe akaratát tükrözték, a javakra, a bőségre, stb, és akkor már nem Jahve jelentkezett, hanem a negatív oldal, aki boldogan odaadott neki városokat, vagyont, csak öljék meg az ott élőket, "még a csecsemőknek se kegyelmezzenek".

...és még Mózes sem tudta megkülönböztetni, hogy akkor épp kit szolgál...szóval inkább ha nem muszáj, ne, jelenleg ők bőven okosabbak, és többet látnak.

jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#5. Köszi. Segítséget kérni szerettem volna, védelemhez elsősorban és ahhoz, hogy érezzem a feltétel nélküli szeretetet.

A leírásod első szakaszát nem teljesen értettem - de lehet, de azért rákérdezek.

Tehát akkor Jézus Krisztustól és Mihály arkangyaltól lehet, szabad segítséget kérni? És Gábriel, Raffael "angyaltól"?


Érdekes, hogy Mózest úgy félre tudták vezetni, pedig elvileg ő nagyon magas szinteket megélt (szerintem).


Te mikor olvastad a könyvet, hogy ennyire részletesen emlékszel rá?

jan. 3. 21:49
 7/22 A kérdező kommentje:
Akkor a Jahve csoportot így most hiába is hívnám, mert nevet változtattak?
jan. 3. 21:51
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

A Mózessel és a néppel történt kudarc után a Jahve név már nem jelöli azt az entitást, vagy csoportot, -Ré szerint- így a hívásra nem tudni ki reagálna.


Bár és nem vagyok keresztény, de Jézust és az angyalokat nyugodtan lehet hívni bárkinek. Szerintem szívesen segítenek.

Nagyon sok pozitív lény vesz körül minket, de a többsége inkább csak szeretetteljesen figyel, és óvakodik a beavatkozástól.


Pár éve olvastam a Ré könyveket, 6-8 éve talán, de néha belenézek, ha eszembe jut valami, amit újra elolvasnék.

Egyike a kevés hiteles átadott anyagnak.


Kb 100 éve egy Allan Kardec nevű spiritiszta is kiadott egy a szellemvilág által átadott információkat tartalmazó könyvet, Szellemek könyve címmel, azt is érdemes elolvasni.

jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#8. Akkor Te biztosan végig is olvastad.

Én csak hallgattam és nem is végig. Ráadásul nem tudom, hogy miért hagytam abba, már régen volt.

Te magyarul olvastad vagy eredetiben?

Köszi, hogy Allan Kardec könyvét ajánlottad.

Te nem szoktál segítséget kérni Jézus Krisztustól vagy Mihael arkangyaltól? Vagy valakitől?

Szerinted előfordulhat olyan eset, hogy Jézus Krisztus vagy Mihael arkangyal sem segít valakinek?

jan. 3. 22:24
 10/22 anonim ***** válasza:
66%

"Szerinted előfordulhat olyan eset, hogy Jézus Krisztus vagy Mihael arkangyal sem segít valakinek?"

Igen, sokaknak segítenek.

Én egy másik úton járok, de elismerem Jézust és a tanításait.

Nekünk is megvannak a halhatatlan mestereink, páran testben, páran szellemi testekben, ők célirányosabban segítenek azokban a problémákban, amikkel nekünk van dolgunk.



Magyarul olvastam, 4+1 könyv, de közben még keletkeztek is mellé egyéb könyvek.

Sok sikert!

jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!