Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elore meg van írva a sorsunk?

Elore meg van írva a sorsunk?

Figyelt kérdés
febr. 13. 12:58
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
77%
Én nem hiszek ebben.
febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
85%
Semmi nincs megírva. A te döntéseidnek van súlya és következménye, nem tudod másra hárítani, főleg nem láthatatlan erőkre vagy természetfeletti entitásokra.
febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
66%
A fatalista emberek szerint van megírva.
febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim válasza:
71%

Mindenki saját maga alakítja a jövöjét, tőled függ milyen életet élsz nem mástól nem mástól kell várni a boldogságot neked kell tenned érte, vagy ha arra érted, hogy az emberiségnek megvan-e írva a jövője.

Szerintem az sincs, ugyan úgy vagyok ezzel is,hogy az emberiség közösen fog dönteni arról, hogy mikor és milyen módon fog kipusztulni a világ, vagy ha a jó irányba fogunk halani akkor miként lesz nagyobb a szeretet a földön és hogyan hozzuk helyre de ennek nem sok esélye van, régen sokat gondolkodtam ezen, hogy miért nem tesznek az emberek azért, hogy jobbak legyenek miért van ez a sok rosszindulat de már nem is nagyon érdekel úgy se fogom kitalálni meg senki nem fogja tudni megmagyarázni.

febr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
28%
Mutasd meg, hol van megírva, és elhiszem.
febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:

Ott hogy valaki 18 eves friss jogsival balesetezik, (nem o volt a hibas) masvalaki 40 eve vezet koccanas nelkul

Meg ott hogy valaki egy eleten at keresi az igaz szerelmet, valakinek meg 16 evesen osszejon

febr. 13. 14:13
 7/62 anonim ***** válasza:
73%

És ez mit bizonyít?

Mi az elképzelésed, mindenkinek pontosan ugyanazt az életet kéne élnie, másodpercről másodpercre?

febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
50%

Ezotériás témát miért nem oda írsz?

Szerintem nincs megírva senkinek a sorsa, bár az igaz, hogy az adottságai és a körülményei sok mindent meghatároznak.

febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 NTBS ***** válasza:
69%
Szerintem nincs.
febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
66%
Kedves Kérdező! Tedd már túl magadat azon, ha egy figyelmetlen/hülye autós neked ment, és örülj neki, hogy (remélem) nem esett komolyabb bajod. Az igaz szerelmet meg tessék szorgosan keresni, tessék kezdeményező lenni. Sajnos nem vagyunk egyforma mértékben szerencsések az élet különféle területein. Ez van.
febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!