Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Elore meg van írva a sorsunk?

Elore meg van írva a sorsunk?

Figyelt kérdés
febr. 13. 12:58
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 Grimfox ***** válasza:
74%
Nincs. A lehetőségeidnek mindenképp van határa, de nem korlátozódik egyetlen egy útra, amit ha akarod, ha nem, végig kell járnod.
febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim válasza:
42%
Nem akarok vagánykodni korommal. 36 évemmel láttam érdekes leélt emberi életeket. Olyan volt az életük, mintha kitalált megírt könyv/film/sorozat karakter.
febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 A kérdező kommentje:

Na erről beszélek

Valakinek olyan az élete mint egy tündérmese, minden összejön

Másnak meg semmi, hiába küzd éveken keresztül

febr. 13. 15:06
 14/62 anonim ***** válasza:
49%

És akkor mi van?

Igazából miért képzeled azt, hogy mindenkinek ugyanaz kéne legyen a sorsa?

Ahhoz kellene fönn valami ügyintéző - a mostani káoszhoz meg nem kell, az megy magától is.

febr. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
3%

Egy sand box szimulációban vagyunk, előre megírt programban futunk.

Felülről figyelemmel kisér minket egy Felső Erő.

Nem avatkozik közbe, csak érdeklődve figyel minket hogyan alakulnak a dolgok-történések.

febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 Grimfox ***** válasza:
75%
Kérdező. Én olyat is láttam, aki nagyon pocsékul kezdte, legalább is családi értelemben, és hát tehetséggel sem volt igazán megáldva. Volt egy álma. Egyszerű, de még így sem tudta elérni, mert a sok nehézség, amit születésétől átélt, és felhalmozott, egyszerűen nem engedték. Persze alaposan elkeseredett, és elég sokat is panaszkodott, de tovább próbálkozott, és minden adódó lehetőséget megragadott, ami kicsit közelebb vitte a céljához. Végül el is érte. Sokat dolgozott érte, és jóval később érte el, mint ahogy tervezte, de elérte. Pedig gyakorlatilag minden ellene dolgozott. Nem azért nem sikerült neki eleinte, mert ez volt a sorsa, és nem azért sikerült végül, mert a sorsában meg volt írva. Ő ezt akarta, és keményen dolgozott érte a sokadik kudarc után is. Az is biztosan közrejátszik, hogy a vágya nem volt értelmetlenül elrugaszkodott, de még így is több volt, mint amit az alap felállás alapján el tudott érni. Kiszakadt az alap felállásból, próbálkozott, és végül sikerült. Nincs kőbe vésett sors, csak olyan ember, aki nem tesz elegendő erőfeszítést. Mindenkinél más az elegendő, de mindenkinek több lehetősége van.
febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
16%
Meg van írva minden csodák nincsenek. Hiába próbálkoztam randikkal, zsinórba 4x pattintottak, ez a sorsom. Előre van kódolva minden mint a DNS.
febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 A kérdező kommentje:

Megszakadhatok én ha nem találok hosszútávra társat

Haverom, munkatársam 10 éve egy nyaraláson összejött egy csajjal, mai napig együtt vannak

Nekem meg a leghosszabb kapcsolatom másfél év volt 18 évesen, az összes többi nő előbb-utobb ghostingol

Majd 80 évesen az öregek otthonába találok valakit arra a maradék pár évre de akkor már b**hatom ha elment az életem a semmibe

febr. 13. 15:34
 19/62 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező!

Az teljesen nyilvánvaló, hogy ha csak itt nyavalyogsz, attól semmivel nem lesz jobb az életed.

Ez idáig tiszta?


Ha ez megvan, akkor már csak azt kell elfogadnod, hogy NEKED, SZEMÉLYESEN kell tenned azért, hogy jobb legyen.

Hogy mit kell tenni, és mennyit kell tenni, az jó kérdés. Az majd kiderül.

Viszont, ha sokat panaszkodsz, akkor még ITT IS megutálnak.

Csak szólok, hogy idáig volt az elég.

Innen kezdve a következő panaszkodásod már a sok lenne.

Ha értelmes vagy, ezt már nem fogod leírni.


Ja, még egy: hogy ez mennyire igazságos, az meg senkit nem érdekel.

febr. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 Grimfox ***** válasza:
67%
Kérdező, ezt nem azért mondom, mert szemét akarok lenni, hanem tényleg tanácsként. Ha társat keresel, de sorozatosan sikertelen vagy, akkor vagy a módszered rossz, vagy a személyiségedben van valami, ami miatt hamar eltávolodnak tőled a hölgyek. Általában erre nem látsz rá, amíg alaposan nem gondolkodsz el magadon. Lehet olyasmit csinálsz, vagy olyan személyiségjegyed van, ami gyorsan lelövi a nőket.
febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!