Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megszabadulni...

Hogyan lehetne megszabadulni a kínzó bűntudattól?

Figyelt kérdés

Fejlődésemben egyik akadály az, hogy még mindig bűntudatot érzek a tavalyi események miatt. Volt egy barátnőm, aki szakított velem. Már túllépett rajtam, és jelenleg nem is áll velem szóba, más kapcsolata is van.

Az a problémám, hogy ez az egész engem eléggé szíven ütött. Érthető, hogy szakított velem. Érthető, hogy mással van. Bár ezek is kellemetlen dolgok. A fő problémák az, hogy úgy érzem, cserben hagyott, és nem áll velem szóba.

Újra és újra lepörgetem magamban a jeleneteket, hogy felteszem a kérdést, hogy tényleg olyan rossz ember vagyok, aki megérdemli azt, hogy kizárja valaki az életéből?

Ilyenkor az önértékelésem csökken, nem azt csinálom amit kellene, rossz a kedvem stb.

Már azt hittem egyébként, hogy túl vagyok ezen az egészen, de lehet a bezártságtól jött elő megint. Jelenleg ugyanis törött lábbal vagyok itthon.


ápr. 13. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Meddig voltatok egyutt?
ápr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Már mást szeret, verd ki .. a fejedből.

Ha majd már felépültél, lehet olyat keresni, aki valóban téged szeret és te is tudod szeretni őt. Minden más nem párkapcsra való.

ápr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Fél évig.


Amint a kérdésben leírtan, nem az a problémám, hogy mást szeret.

ápr. 13. 18:13
 4/10 Duenna ***** válasza:
Hát nem léptél túl rajta, ha még mindig ezen gondolkodsz. Ne gyötörd magad rajta, lesz még az életedben egy-két-három ilyen sztori, és megszokod, gyakorlod, tapasztalsz. Lépj túl rajta, nincs semmi, ami miatt bűntudatod legyen. Foglald el magad valamivel, tereld a gondolatod másra, érdemes más lányok után nézni.
ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ha ilyen egyszerű lenne, akkor ki sem írtam volna a kérdést.

Nem hiába írtam ide, inkább spirituális magyarázatot várnék, mint racionálist.

ápr. 13. 18:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Rossz a nézőpontod. Ha szeretted volna, akkor a legjobbat akartad volna neki, azaz azt, hogy elhagyjon és mással boldogabb legyen, mint veled volt.
ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Továbbra sem ez a helyzet.
ápr. 13. 19:35
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

#5 A szeretet hiányánál mi kell spirituálisabb. Pszichológus karjaiban szeretnél sírdogálni az eseted e-miatt?

A nő az ilyen. Méregeti a faszikat, főleg amíg fiatal. Hagyni kell őket loholni az álmaik után, aztán meg jót röhögni rajtuk, amikor később meg rosszul választottak és kiül a kudarcuk az arcukra.

ápr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igazából mit tettél? Mert csak ezt nem írtad le. Ezért tűnik úgy, hogy csak szívfájdalmad van.

Amúgy tanulni tudsz ebből. Ez minden magyarázat. Meg kellett történnie, hogy a következő kapcsolatod már egészségesebb lehessen.

ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit mondott miert hagyott el?
ápr. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!