Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet magunktól könnyen...

Hogyan lehet magunktól könnyen mély hipnózisba esni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 00:26
 1/3 A kérdező kommentje:
emellett az is érdekelne, h hogyan tudnak mások (mint pl keith barry) lazán pár másodperc alatt hipnózisba ejteni embereket?
2011. márc. 17. 00:34
 2/3 anonim ***** válasza:

nagyon mély meditációval ellehet érni az úgynevezett théta szintet, amit úgy is hívnak, hogy transzállapot. hipnóziskor is erre a szintre juttatnak. ha nem szoktál meditálni akkor eltart egy darabig míg elérned ezt szintet...de vannak agyhullám stimuláló zenék(torrentről letudod tölteni) amik segítenek bizonyos szintekre jutni...bár szerintem jobb, ha magadtól éred el a théta szintet.


a második kérdésedre sajnos nem tudom a választ, de engem is rohadtul érdekel:D

2011. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A másodikra tudom a választ, ha még aktuális, vagy esetleg valaki olvassa. Az elvét én sem értem, vagy nem hittem benne korábban (akkor elővigyázatosabb lettem volnaĺ még engem is nem hipnotizáltak. Ezt tanulni kell, ugyanúgy, mint más, random ember nem ért hozzá, az illető pszichológus, szakpszichológus végzettséggel rendelkezik, egyetemen oktatta, ha jól tudom ebből doktorált is. Neki a szemébe kellett nézni és az ujjával mutogatott. De jobb kerülni az ilyesmit! Hátha valakinek ez hasznos lesz majd valamikor.
2023. nov. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!