Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Maják elszámolták! A világvé...

A Maják elszámolták! A világvége már 2011. május 21-én lesz?

Figyelt kérdés

A maya papok úgy tűnik, elszámolták magukat, nem 2012-ben jön el a világvége. A 88 éves Camping majdnem 70 éve vizsgálgatja a Bibliát, és mint elmondta, egy komplett matematikai rendszer van elrejtve a sorok között: a megfejtés szerint pedig a világvége pontos időpontja 2011. május 21. lesz.



[link]


2011. ápr. 11. 01:46
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
52%
Bakker, van pofájuk, pont 3 nappal töltöm be a 30-at.
2011. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
31%
Akk már nem veszem tartóskaját
2011. ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
53%

21:41 - jó, hogy mondod! Én május 30. születtem!

Úgy látszik, hogy ezek nem tudtak várni még egy kicsit (pedig már szabadnapot is vettem ki rá).

2011. ápr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
31%
ok. legyen. felőlem akár holnapis.
2011. ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
38%
szóval nemelég hogy kitaláltak egy állatságot de még azt se tudják mikorra?
2011. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:

Előttem valaki már leírta, hogy a maják világrendje ér véget, mert szerintük bizonyos időközönként újra teremtik a világot.


A Popol Vuh (maja "biblia") leírja ezeket a teremtéseket, amelyek között vannak abszurd dolgok, mint pl. azok az emberek, akiknek kukoricából volt a testük. A Popol Vuh-t , mint az összes legendát és genezis történetet a helyén kell kezelni, természetesen vannak olyan motívumok, amik majdnem minden kultúrában megjelenek pl.a vízözön, de még ezt se kell készpénznek venni.

Egyébként, ha valaki utána számol (most pontosan nem emlékszem hány évig tart egy periódus, azaz világrend) kb. 5200év, akkor kiderül mindenki számára, hogy akkor már voltak nagy civilizációk, pl. az egyiptomi, csak a mihez tartást véget kr.e.3200 Egyiptom egyesítése.

És, ami még fontos a maja kultúra nagyjából 500éves volt, amikor a spanyolok megérkeztek..

2011. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
17%
akkor tartós tejet már nem veszek...
2011. ápr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
37%
akkor nemültetek énse diófát már
2011. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudták volna 5 nappal azelőtt elszámolni ? Megúsznám a töri vizsgát.
2011. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
65%

A maják nem 500 évesek voltak, amikor megérkeztek a spanyolok. Az ő idejük i.e. 1. évezredtől a 16. századig tartott. 2600 év.

Amúgy meg számomra szomorú, hogy sokan viccelődni próbálnak, de igazából az van amit a maják mondanak. Korszakváltás nehéz átmenettel. A világ forrong, háborúzik, hasonlóan a Föld is forrong. Az eu jövőre összeomlik, amerika dollárja összeomlik, Magyarországon 1 millió ember sorsa függ a bankoktól, etnikai háború van kirobbanóban, országok vannak csődközelben, több milliárd ember éhezik stb... és a természeti katasztrófákról ne is beszéljünk. A legszomorúbb, hogy az emberek pedig besz*pják a médiát ezerrel, és azt hiszik, hogy ez az egész üstököskről meg isteni lényekről szól, és viccelődnek, hogy tartóstejet nem veszek. Én csak sajnálom azokat, akik nem látják ezt, nekik még nagyon sokat kell még fejlődniük.

2011. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!