Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A Maják elszámolták! A világvé...

A Maják elszámolták! A világvége már 2011. május 21-én lesz?

Figyelt kérdés

A maya papok úgy tűnik, elszámolták magukat, nem 2012-ben jön el a világvége. A 88 éves Camping majdnem 70 éve vizsgálgatja a Bibliát, és mint elmondta, egy komplett matematikai rendszer van elrejtve a sorok között: a megfejtés szerint pedig a világvége pontos időpontja 2011. május 21. lesz.



[link]


2011. ápr. 11. 01:46
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
52%
Igen, hihetetlenül zseniális elméd lehet, h ebben hiszel. Megadom az elérhetőségemet és ha minden vagyonodat nekem adod, te biztosan megúszod az apokalipszist. Ilyen emberekért érdemes élni. :)
2011. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
83%

19:56

Mit mondtak a maják? Hogy egy korszak végére érünk, és az átmenet nehéz lesz. Még egyszer elmondom a lényegesebb dolgokat jelenleg a világban, ami egy globális összeomláshoz vezethez. Itt van pl Izrael, aki a 3. vh kirobbantására játszik. Ha ismered az ország helyzetét, akkor láthatod, hogy csak ellenségekkel van körülvéve. Törökország, Palesztina, Irak, Irán, Egyiptom stb. Az ország édesvízkészlete az utolsókat rúgja, és Palesztina erősödik. Izrael a végnapjait éli, és miért fontos ez? Mert minden vezető pozíciót a világban Izraeli emberek töltenek be. Meg akarják tartani a hatalmukat, de ezt csak 2 módon lehet: 1 globálisan alakítanak ki helyi háborúkat, 2 világháború. Láthatod, milyen óvatosan avatkoztak be az usával az arab világban is, nem rohanták le egyből, mert tartanak az iszlámtól. Azt mindenki tudja, hogy usa és izrael egy hatalomként van jelen, és ha izraelnek vége, akkor az usának is. De ez csak 1 dolog.

Akkor ott van az európai unió felbomlása, a franciák hol azt mondják, hogy erősíteni fogják, hol azt, hogy újra bevezetik a saját pénzneműket és kiválnak. Szerinted működhet az unió úgy, hogy a görögök, portugálok, spanyolok, írek, románok, horvátok, magyarok csődben vannak? Egyedül Görögországnak majdnem sikerült bedöntenie az euro-t.

Az amerikai dollár: már 2 éve haldoklik, és Obama bármit csinált eddig nem sikerült javítania rajta. A dollárt az euro tartja életben, az eurót pedig a font. És ki is hitelez nekik? Kína, akivel nincsennek nagyon jóban. És azt is tudni kell, hogy tavaly nyáron létrejött az amerika-izrael ellenes liga, amelynek a tagjai a következők: oroszok, kína, india, pakisztán, törökország, dél-amerika. Miért is hozták ezt létre? Lesznek még itt összeütközések.

És mi megy helyi szinten a mi országunkban? egyértelmű h etnikai háborút szítanak, most jönnek a fidesz megszorítások, az élelmiszerárak emelkedni fognak még mindig, és valószínű, hogy kilakoltatnak 1 millió embert.

De csak 1 dolgot mondok, mi történik, ha az amerikai dollár bedől? Akkor mi sem tudunk fizetni, és ha hivatalosan is bejelentik az államcsődöt, akkor ki fog neked kenyeret sütni? Ki fog neked áramot termelni? Ki fogja a közbiztonságot fenntartani? Szerinted van annyi rendőr az országban, hogy megfékezzenek több millió embert? Biztos egy kicsit túlszíneztem a dolgot, de nem állok meszze a valóságtól. Aki meg röhögcsél azon, hogy maják meg 2012 az megérdemli, hogy egy zavargás közben agyonverjék.

2011. ápr. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim válasza:

04-29 08:10


Megismernélek közelebbről is. Legalábbis azért hogy engem is felvilágosíts ezekről a dolgokrol.. sajnos nekem ez egyedül nem megy de szeretném tudni az Igazságot, azt hogy mi folyik most a világban.

2011. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim válasza:
ha nem gond írhatnál privátba
2011. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:

Ha ezt elolvasod, és elgondolkozol a leírtakon már jó úton haladsz. A lényeg, h ne utasíts el semmit csuklóból, hallgass meg mindent, az agyad úgyis kiszűri a számodra hasznos információkat.

[link]

Én még nem olvastam végig, de hasonlóan látom a világot, mint ahogy az első néhány leírásban ecsetelik.


Apropó a dollár most szárnyalásba kezdett, mert Osamát likvidálták. Mindenki újong, de miért is? Hisz az afgán háború egy végetnemérő háborúnak indult, és mint tudjuk a legjobb befektetés manapság a háború. Akkor miért hagyták abba?

2011. máj. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim válasza:
MÉGSE LETT VILÁGVÉGE.
2011. máj. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

Hol van még a nap vége?!


Na de mi van akkor, ha én nem érek rá? :)

2011. máj. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
már én is vártam a világnak a végét, de ehelyett mennem kell dolgozni. Na most örültök?
2011. máj. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

s akkor most hol a világvége?

vags pontban ma 23:59- kor lesz?

2011. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Azt hiszem valahol már holnap van, szóval erről ennyit.
2011. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!