Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak veszélyei az elektrokin...

Vannak veszélyei az elektrokinézisnek?

Figyelt kérdés
Egy könyvben olvastam,hogy vannak emberek akik "elektromosak"(nem foglalkoznak elektrokinézissel,hanem "ijen adottságuk van"(rossz értelemben) és mindig futniuk kell reggelenként,mert különben "hozzátapadnak" a földhöz.
2011. júl. 16. 20:01
 1/9 Giskard válasza:
Magyarországon akárki adhat ki könyvet. Nem kell mindent elhinni:)
2011. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Abba a könyvbe igazából megtörtént esetek vannak,de ez most nem is lényeges....az elektrokinézisnek is lehetnek ilyen veszélyei,vagy sem?
2011. júl. 16. 20:08
 3/9 anonim ***** válasza:

"Abba a könyvbe igazából megtörtént esetek vannak,"


Erre gondolom a bizonyíték pedig az, hogy bele van írva a könyvbe.

Ha Rowling beleírta volna a Harry Potterbe hogy megtörtént eseményen alapul, azt is elhitted volna?

2011. júl. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így már értem, hogy miért van annyi "földhözragadt" ember.Nem futnak reggel, inkább autóba ülnek...
2011. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kérdezz meg 100 futó embert ha egyik se válaszol akkor kapd el őket amennyiben reggel el tudnak menekülni akkor ez nem igaz ha nem (mert a földhöz ragadtak) akkor igaz
2011. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 BlackSword ***** válasza:
Én meg láttam a tévében egy ismeretterjesztő filmet ahol valami olyasmi volt, hogy Himmler volt a 3. birodalom propagandaminisztere... Ez a szólásszabadság hátránya... Minden sültbolond azt mondhat és publikálhat, amit csak akar...
2011. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Inkább a kérdésemre válaszoljatok!
2011. júl. 17. 10:05
 8/9 Killgun ***** válasza:
Vannak...Én is megcsapom magam néha....Az ujjamról a szőr már leégett...Persze én erős vagyok ebben...A kezdők nem ilyen erőek,hogy nagyot csapjanak magukon.Ha folyamatosan áramoltatod az áramot,nem is olyan vészes...de ha hrtelen csap meg,akkor nagyon fáj...Gyakorolj nyugodtan,de persze vigyázz :')
2011. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Végre egy normális válasz...
2011. júl. 18. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!